fotograf Serock
7 października 2014

Justyna i Wojtek || Fotograf Serock

To był nasz pierwszy ślub, na którym byliśmy we dwoje. :) Marta zna Justynę jeszcze z czasów szkolnych w Serocku, kiedy były dość bliskimi koleżankami. Każdy fotograf powie, że podobno najtrudniej robi się zdjęcia ślubne dla znajomych, jednak tu wcale tak tego nie odczuliśmy! Justyna i Wojtek wzięli ślub w parafii Panny Młodej w Woli Kiełpińskiej pod Serockiem.

FOTOGRAF SEROCK

Wesele odbyło się w Karczmie Jakuba w Józefowie pod Legionowem, która jak na nasze ówczesne możliwości nie była wcale łatwym materiałem do współpracy, ze względu na drewniane wnętrze. Jednak poradziliśmy sobie chyba dobrze, bo Państwo Młodzi są zadowoleni. ;)

FOTOGRAF ŚLUBNY SEROCK

Justyna i Wojtek chcieli też sesję ślubną innego dnia. Na plener ślubny wybraliśmy się do Serocka – na rynek oraz na plażę, a potem do Jabłonny do parku.

Przygotowania: Borowa Góra

Ślub: Kościół pw. św. Antoniego w Woli Kiełpińskiej

Wesele: Karczma Jakuba w Józefowie

Plener ślubny: Serock, Pałac w Jabłonnie

fotograf Serockfotograf Serockfotograf Serockfotograf Serockfotograf Serockfotograf Serockfotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf na ślub Legionowofotograf Legionowofotograf Legionowofotograf Legionowofotograf Legionowofotograf Legionowofotograf Legionowofotograf Legionowofotograf Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf wesele Legionowofotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Pułtuskfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf ślub Serockfotograf wesele Józefówfotograf wesele Józefówfotograf Serockfotograf Serockfotograf Serockfotograf Serockfotograf Serock

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments