fotograf Serock
7 października 2014

Justyna i Wojtek || Fotograf Serock

FOTOGRAF SEROCK

To był nasz pierwszy ślub, na którym byliśmy we dwoje, Tomek zadebiutował tu jako drugi fotograf. Serock kojarzy się Marcie z czasami szkolnymi. Właśnie będąc w gimnazjum Marta poznała Justynę i pozostawały wtedy dość bliskimi koleżankami. Każdy fotograf ślubny powie, że najtrudniej robi się zdjęcia dla znajomych, jednak tu wcale tak tego nie odczuliśmy! Justyna i Wojtek wzięli ślub w parafii Panny Młodej w Woli Kiełpińskiej pod Serockiem.

Przygotowania miały miejsce w domu rodzinnym Justyny, który Marta świetnie znała już wcześniej. Gdy Panna Młoda ubierała się z pomocą swojej kuzynki, która była też jej świadkową, a Wojtek w towarzystwie swojego kolegi świadka, rodzice Pary Młodej starannie dekorowali samochód do ślubu. Po błogosławieństwie pojechaliśmy wszyscy na mszę do naszego kościoła parafialnego. Pannę Młodą do ołtarza prowadził jej tata, ale zanim to nastąpiło, goście i Pan Młody musieli trochę poczekać, bo bukiet Justyny został w domu! Na szczęście, odległość kościół – dom Justyny jest mała i mimo, że była to chwila na pewno z lekkim dreszczykiem, minęła całkiem szybko. Potem wszystko odbyło się już bez większych komplikacji – mszę swoim śpiewem urozmaiciła rodzona siostra Panny Młodej, przysięga była pełna wzruszenia i uśmiechów, a na koniec Państwo Młodzi przyjęli życzenia przed kościołem od wszystkich gości (mimo, że było już ciemno).

FOTOGRAF ŚLUBNY SEROCK

Wesele odbyło się w Karczmie Jakuba w Józefowie pod Legionowem, która nie była wcale łatwym materiałem do współpracy, ze względu na drewniane wnętrze. Jednak poradziliśmy sobie dobrze, a Państwo Młodzi są zadowoleni. ;) Impreza Justyny i Wojtka to polskie, klasyczne wesele – miało ono w sobie wszystkie tradycyjne elementy: powitanie Pary Młodej przez rodziców chlebem i solą, liczne toasty i „gorzko, gorzko”, pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców, zabawy oczepinowe oraz tort weselny.

Justyna i Wojtek chcieli też sesję ślubną innego dnia. Miejsce wybraliśmy wspólnie, jednak swoje sprawdzone lokacje do zdjęć może zaproponować każdy doświadczony fotograf ślubny. Serock posiada zdecydowanie wiele walorów, które czynią go dobrą lokalizacją na plener ślubny. Piękny rynek oraz plaża z molo to tylko niektóre z miejsc idealnych do zdjęć. Potem wybraliśmy się jeszcze do Jabłonny do parku.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments