fotograf na wesele grójec
10 grudnia 2019

Marta i Artur – reportaż ślubny || Fotograf na wesele Grójec

Październik w tym roku był dla nas bardzo pracowity pod względem ślubów. Jednym z nich był właśnie wyjątkowy dzień Marty i Artura. Wszystko wydarzyło się w Grójcu.

Przygotowania zaczęliśmy w domu Pana Młodego – Artur szykował się do ślubu wraz ze swoim świadkiem. Po szybkim ubieraniu Pana Młodego pojechaliśmy do domu rodzinnego Marty – naszej Panny Młodej. Ona także szykowała się wraz ze swoją świadkową. Niedługo po tym, gdy Marta wskoczyła w ślubną suknię, przyjechał Artur. Pierwsze spotkanie Pary Młodej w dniu ślubu było bardzo wzruszające dla obojga jeszcze narzeczonych, a szczególnie dla naszej Panny Młodej (która zarówno przy tej okazji, jak i później uroniła kilka łez szczęścia ;)).

FOTOGRAF NA WESELE GRÓJEC

Po błogosławieństwie rodziców i krótkiej sesji w ogrodzie u Marty, Młodzi pojechali musztardowym Fiatem 125p do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Grójcu, a następnie na wesele do sali Cyprys. Tu zabawa rozgorzała na całego – najpierw pierwszy taniec Pary Młodej z efektownym ciężkim dymem, a następnie zabawa weselna przez całą noc! Takie imprezy aż chce się fotografować!

fotograf na wesele grójecfotograf na wesele grójecfotograf na wesele grójecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojec fotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojecfotograf na wesele grojec

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments