slider

“Wspaniali ludzie z ogromnym talentem! Od początku do końca czuliśmy się zaopiekowani. Marta i Tomek brali pod uwagę nasze wizje, ale jak nie mieliśmy pomysłu to nas wspierali. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Przesympatyczna sesja narzeczeńska, a co najważniejsze spełnili moje największe marzenie – o sesji z naszymi ukochanymi psami, które, jak to psiaki, we współpracy są… różne ;), ale doskonale sobie z nimi poradzili. Zdjęcia ze ślubu i wesela przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Eleganckie i z klasą. Fotografowie mają świetne oko i doskonale potrafią uchwycić moment i towarzyszące mu emocje. Każdy może czuć się dopieszczony, gdyż starali się zrobić zdjęcie wszystkim gościom. Marta i Tomek dbają o każdy szczegół, dlatego też całość dopełniają piękne, estetyczne pudełeczka na zdjęcia i album. Gorąco polecamy!”

Paulina i Albert
fotograf ślubny Pruszków

“Jestem bardzo szczęśliwa, że to właśnie Czułe Kadry wybrałam do uwiecznienia Naszego dnia, mamy piękną pamiątkę którą dumnie się chwalimy. Bardzo szybko dostaliśmy zdjęcia. Bardzo polecam Martę i Tomka, są wspaniali.”

Monika G.
plener ślubny plaża w Zegrzu

“Super para! Profesjonalne podejście, wszystko jest do dogadania, ekspresowa dostawa obrobionych fotek, pełna pomoc przy pozowaniu. Polecam serdecznie. Na pewno jeszcze kiedyś wrócę!”

Monika W.
fotograf ślubny Warszawa Białołęka

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Marty i Tomka. Sympatyczna para, która od początku współpracy dążyła do skrócenia dystansu tak, żebyśmy w dniu ślubu czuli się wyluzowani i mogli zachowywać się naturalnie. Przez cały dzień byli właściwie niewidoczni, dzięki czemu mamy zdjęcia, na których widać prawdziwe emocje. O plenerze myśleliśmy jako o złu koniecznym, bo kompletnie nie potrafimy pozować. Jednak z Czułymi Kadrami czuliśmy się dobrze, Marta nas świetnie ustawiała, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super. Polecamy i na pewno kiedyś do nich wrócimy!”

Olga i Marcin
plener ślubny Otwock

“Polecamy z całego serca Czułe Kadry! Marta i Tomek są bardzo sympatyczni i do tego te cudowne ujęcia. 😉 Po trzech sesjach mamy piękna pamiątkę i wspomnienia. 🙂

Weronika i Paweł
ślub w plenerze Legionowo

“Zdjęcia wspaniałe. Reportaż w pełni oddaje każdą chwilę ślubu i wesela. Bardzo dobra współpraca. Na pewno bez wahania wybrałabym Czułe Kadry jeszcze raz. Serdecznie polecam!”

Ola N.
sesja ślubna Zegrze