fotograf na chrzest Radzymin
9 października 2018

Chrzest święty Julii – fotograf na chrzest Radzymin

Chrzest święty dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej chrześcijańskiej rodziny. Piękna ceremonia, gdy Wasz maluch wstępuje do społeczności Kościoła zazwyczaj związana jest z rodzinnym świętowaniem. W takiej sytuacji niezbędny jest też fotograf na chrzest. Radzymin to miejscowość, w której Marta spędziła dużą część swojego dzieciństwa!

FOTOGRAF NA CHRZEST RADZYMIN

W pewną sierpniową niedzielę zaprosili nas właśnie do Radzymina rodzice Julii. Ceremonia miała miejsce w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Radzyminie, który nie jest najłatwiejszą świątynią do zdjęć, co przyzna każdy fotograf na chrzest. Tego dnia, wraz z małą Julią, chrzczonych było także aż 7 innych dzieci! Mimo niełatwego zadania, zdjęcia wyszły nam udane i rodzice Julii byli zadowoleni. :) W takiej sytuacji, jak ta, ważne jest, by fotograf na chrzest dobrze znał przebieg mszy i ceremonii chrztu świętego. Trudne warunki i brak doświadczenia mogą bowiem uniemożliwić wykonanie najistotniejszych ujęć takich jak polewanie główki, błogosławieństwo, zapalenie świecy, czy przyłożenie szatki.

Na przyjęcie udaliśmy się z Julią i jej rodziną do restauracji Portovino, która znajduje się na terenie Portu Nieporęt (wielokrotnie robiliśmy tam różne sesje – wieczory panieńskie, plenery ślubne – a o istnieniu tej restauracji wcześniej nie mieliśmy pojęcia! :D). Tu prócz typowo reportażowych, spontanicznych ujęć, wykonaliśmy także zdjęcia pozowane malutkiej z rodzicami, chrzestnymi oraz resztą rodziny. :)


Szukacie fotografa na chrzest w Radzyminie, Legionowie, Warszawie lub okolicach?

Zobaczcie naszą ofertę fotografii z chrztu!


 

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments