Sesja rodzinna Warszawa, Legionowo i okolice

Sesja rodzinna lifestyle

zdjęcia rodzinne w plenerzeCzułe Kadry to nie tylko profesjonalna fotografia ślubna, w naszej ofercie są też rodzinne sesje zdjęciowe lifestyle.

Co to właściwie znaczy? Nie jesteśmy fanami mocno pozowanych ujęć na studyjnych tematycznych tłach. Chcemy robić zdjęcia rodzinne naturalne i spontaniczne i uważamy, że rodzinna sesja zdjęciowa jest do tego idealną okazją! 

Podczas sesji rodzinnej będziemy co prawda podpowiadać Wam co nieco, jednak na pewno nie będą to wymuskane, powtarzane po dziesięć razy ujęcia. Uwielbiamy niewymuszone uśmiechy, swobodne pozy w ruchu, szczere reakcje. 

Profesjonalna sesja rodzinna nie powinna być dla Was stresem, a możliwością spędzenia pięknych chwil razem!

Sesja ciążowa Warszawa, Legionowo i okolice

sesja rodzinna Warszawa
Ciąża to wyjątkowy czas nie tylko w życiu kobiety, ale i całej rodziny. Sesja ciążowa jest świetnym sposobem na pogłębienie dopiero co tworzącej się więzi obojga rodziców z dzidzią, która przyjdzie na świat. Przyszła mama może poczuć się piękna, dzięki subtelnym, ciepłym ujęciom indywidualnym, jak i z przyszłym tatą. Sesja ciążowa będzie cudowną pamiątką także gdy Wasza pociecha już podrośnie.Na naturalne sesje ciążowe możemy udostępnić kilka sukni ciążowych w różnych rozmiarach. Jeśli sesja brzuszkowa jest w plenerze lub Twoim domu, sukienkę należy wybrać wcześniej (zapytaj nas o to podczas ustalania szczegółów, a prześlemy dostępne opcje).

 

Sesja dziecięca: sesja noworodkowa, sesja roczkowa, sesja urodzinowa

sesja na roczek warszawa

Pragniesz naturalnych zdjęć dziecięcych swojej pociechy? U nas możesz wykonać także sesję noworodkową, sesję roczkową, czy urodzinową.

W przypadku sesji noworodkowych, czy niemowlęcych, skupiamy się na ujęciu emocji dziecka i jego charakteru. Najczęściej sesje nowordkowe lifestyle wykonujemy w Waszym domu, gdzie malcowi towarzyszą znane widoki, zapachy. Może to jednak być także w naszym studio. To właśnie w nim lub w naszej szklarni przebiega też większość sesji na roczek, sesji na dwa latka, czy na inne urodziny. Do tego typu zdjęć dziecięcych, udostępniamy również rekwizyty w stylu rustykalnym/boho – sztuczny tort, czy drewniane tabliczki z tematycznymi napisami.

Sesje dziecięce to także okazja do wspólnych rodzinnych zdjęć! Warto wykonać takie rodzinne fotografie pełne uczuć i zawsze do nich namawiamy. Wtedy najpierw wykonujemy zdjęcia samego dziecka, a potem realizujemy sesję rodzinną.

Mini sesja zdjęciowa Legionowo, Warszawa i okolice

mini sesja świąteczna legionowoCo jakiś czas organizujemy również mini sesje zdjęciowe w naszym studio lub szklarni. Są to krótsze niż standardowe sesje rodzinne, ciążowe, czy dziecięce, kiedy możecie wykonać zdjęcia w okazyjnej cenie w wyznaczonych przez nas terminach. Są to zarówno świąteczne sesje rodzinne, ale też inne tematyczne mini sesje odbywające się na przestrzeni całego roku. Chcesz wiedzieć, czy i jakie mini sesje aktualnie dla Was mamy? Sprawdź i zarezerwuj online tutaj!

„Bardzo dobry kontakt, zdjęcia bardzo ładne, magiczne ujęcia. Pełen profesjonalizm, bardzo polecam Czułe Kadry.” 

Mariola

Naturalna fotografia rodzinna Warszawa, Legionowo - w jakim miejscu?

Zdjęcia rodzinne, naturalne sesje ciążowe, czy sesje dziecięce możemy wykonać:

– w Waszym domu,

– w plenerze na terenie Warszawy i okolic,

– w naszej szklarni do sesji zdjęciowych lub rustykalnym studio (znajdujących się w okolicach Serocka, ok. 30 km od Warszawy).

Które z tych miejsc będzie najlepsze na Waszą wspólną sesję rodzinną, sesję ciążową lub sesję dziecięcą (sesję noworodkową, sesję roczkową, sesję urodzinową)? Poniżej najważniejsze informacje!

Naturalne zdjęcia w domu

sesja rodzinna z niemowlakiemSesja zdjęciowa rodzinna w domu sprawi, że podczas zdjęć rodzinnych będziecie czuli się swobodnie i na luzie! To świetny pomysł, by uzyskać spontaniczne, ciepłe ujęcia Waszej rodziny.

Na domowej sesji rodzinnej szczególnie dobrze będą czuli się najmłodsi – jeśli Wasza rodzinna sesja lifestyle ma być jednocześnie sesją noworodkową lub sesją niemowlęcą, maluszek na pewno doceni fakt, że zdjęcia rodzinne odbywają się w miejscu, które zna od samego początku i czuje się w nim bezpiecznie.

Tutaj także macie dostęp do swoich codziennych akcesoriów dziecięcych, czy zabawek, więc logistyka takiej sesji rodzinnej w domu często jest dla Was prostsza niż np. plenerowa sesja rodzinna.

Sesje rodzinne w plenerze

sesja roczkowa w plenerze warszawa

Fotografia rodzinna w plenerze to super pomysł, by spędzić rodzinny czas wśród natury! Możemy wybrać się wspólni

e na wycieczkę do lasu, na łąkę, na plażę, czy w inne podobne zakątki. Na pewno wspólnie coś wybierzemy!

W razie niesprzyjającej pogody (deszcz, burza, itp.), przekładamy zdjęcia na inny termin bez dodatkowych kosztów!

Rodzinna sesja fotograficzna w plenerze będzie atrakcyjna szczególnie dla rodzin, które lubią aktywnie spędzać czas, nie boją się komarów (chociaż zawsze przypominamy, by wziąć ze sobą środki na tą okazję! :D), czy ubrudzenia. Na sesji rodzinnej w plenerze będziecie skakać, biegać, chodzić. Jednak nie zabraknie też chwili odpoczynku np. na kocyku w piknikowym stylu. Dzięki temu, wspólnie uzyskamy na sesji mnóstwo naturalnych i pięknych zdjęć rodzinnych.

Studio fotografii naturalnej Legionowo, Serock

Rodzinne sesje studyjne

Studio to zazwyczaj nie jest pierwsze miejsce, o którym myślimy, gdy rozważamy sesję fotografii rodzinnej lifestyle. Jednak w naszym studio staraliśmy się stworzyć domowy, przytulny klimat, by zdjęcia rodzinne w studio wyszły równie naturalnie, jak te w domu i plenerze. Studio urządzone jest w stylu rustykalnym/boho i znajduje się w Jadwisinie pod Serockiem (ok. 30 km na północ od Warszawy). Do zdjęć wykorzystujemy w nim duże łóżko z piękną makramą i trawami pampasowymi, białą kanapę w liście, z girlandą zieleni w tle oraz szarą ścianę i fotele rattanowe. Sesja zdjęciowa rodzinna w studio jest dobrym pomysłem, jeśli nie cieszy Was wizja przygotowywania własnego mieszkania do zdjęć (kto lubi sprzątać? :P) lub jeśli uważacie, że Wasze mieszkanie jest niefotogeniczne (choć to zazwyczaj nieprawda ;)). Studio będzie także dobrym miejscem, by wykonać sesję roczkową, czy sesję urodzinową Twojej pociechy.

Chcesz zarezerwować sesję rodzinną, sesję ciążową lub sesję dziecięcą w naszym studio? Możesz zrobić to to samodzielnie online tutaj!

Szklarnia fotograficzna Legionowo, Serock

Rodzinna sesja zdjęciowa w szklarni

Od niedawna posiadamy własną szklarnię do zdjęć, która łączy cechy pleneru (jest położona w otoczeniu zieleni, w zacisznym ogrodzie) i studio (możliwość wykonania sesji lifestyle, niezależnie od pogody i pory roku – szklarnia jest ogrzewana w razie potrzeby). W szklarni panuje wystrój rustykalny/boho, zmienny zależnie od aktualnej pory roku. Więcej informacji o szklarni znajdziecie na naszej stronie.

Sesje zdjęciowe lifestyle w szklarni to rozwiązanie dla tych rodzin, które cenią sobie naturalne zdjęcia blisko przyrody, jednak niekoniecznie chcą ryzykować przekładaniem terminu ze względu na złą pogodę. Piękną sesję rodzinną w szklarni można wykonać niezależnie od pogody na zewnątrz, również zimą (szklarnia w razie potrzeby jest ogrzewana). To tu wykonujemy także często dziecięce sesje roczkowe, czy sesje urodzinowe.

Chcesz zarezerwować sesję rodzinną, sesję ciążową lub sesję dziecięcą w naszej szklarni? Możesz zrobić to to samodzielnie online tutaj!

Lifestylowa sesja rodzinna Warszawa, Legionowo - jaka jest cena sesji rodzinnej, ile trwa sesja rodzinna

Przed sesją zdjęciową udostępniamy Wam w prezencie poradnik, dzięki któremu przygotujecie się do zdjęć zarówno w sensie fizycznym (stylizacja, itp.), jak i psychicznym. Sesja lifestyle u nas trwa zazwyczaj max godzinę – jest to dla nas optymalny czas, by oswoić Was z obiektywem i uzyskać spontaniczne, piękne zdjęcia rodzinne, a jednocześnie nie zmęczyć zbytnio szczególnie najmłodszych uczestników sesji (nie chcemy zostawiać Was z marudzącym, przebodźcowanym maluchem, bo wiemy, jak to boli :P).

Wiesz już mniej więcej, jak wygląda sesja rodzinna u nas. Szukasz fotografa na sesję rodzinną, sesję ciążową, sesję dziecięcą w Warszawie lub okolicach? Oczekujesz spontanicznych, ciepłych ujęć? Sprawdź poniżej nasze pakiety oraz portfolio!

Sesja rodzinna / Sesja ciążowa / Sesja dziecięca - pakiety:

sesja rodzinna / sesja ciążowa / sesja dziecięca

Pakiet Sentymentalny

Cena obejmuje:

 • naturalna sesja w studio lub szklarni w Jadwisinie albo w plenerze lub Waszym domu (dojazd do 30 km od Jadwisina pod Serockiem),
 • 40 zdjęć po retuszu, w formacie jpeg, przekazanych drogą elektroniczną (w pełnej rozdzielczości oraz w mniejszej wersji do internetu),
 • pakiet pamiątkowy wszystkich niewybranych surowych zdjęć z sesji (min. 50 sztuk, tylko zdjęcia poprawne technicznie, rozdzielczość 2048px na dłuższym boku),
 • fotoalbum 20×20 cm o wartości 350 zł w prezencie,
 • galerię w strefie klienta na hasło dostępną na naszej stronie www przez 3 miesiące od sesji,
 • możliwość samodzielnego wyboru zdjęć z sesji,
 • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć

1500,- 

Zarezerwuj termin!

sesja rodzinna / sesja ciążowa / sesja dziecięca

Pakiet Czuły

Cena obejmuje:

 • naturalna sesja w studio lub szklarni w Jadwisinie albo w plenerze lub Waszym domu (dojazd do 15 km od Jadwisina pod Serockiem),
 • 20 zdjęć po retuszu, w formacie jpeg, przekazanych drogą elektroniczną (w pełnej rozdzielczości oraz w mniejszej wersji do internetu),
 • fotoalbum 15×15 cm o wartości 250 zł w prezencie,
 • galerię w strefie klienta na hasło dostępną na naszej stronie www przez 3 miesiące od sesji,
 • możliwość samodzielnego wyboru zdjęć z sesji,
 • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 

750,-

Zarezerwuj termin!

sesja rodzinna / sesja ciążowa / sesja dziecięca

Pakiet Subtelny

Cena obejmuje:

 • naturalna sesja w studio lub szklarni w Jadwisinie albo w plenerze lub Waszym domu (dojazd do 5 km od Jadwisina pod Serockiem),
 • 10 zdjęć po obróbce, w formacie jpeg, przekazanych drogą elektroniczną (w pełnej rozdzielczości oraz w mniejszej wersji do internetu) oraz wydruki tychże zdjęć w postaci odbitek 15×23 cm na papierze jedwabnym,
 • galerię w strefie klienta na hasło dostępną na naszej stronie www przez 3 miesiące od sesji,
 • możliwość samodzielnego wyboru zdjęć z sesji,
 • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 

450,-

Zarezerwuj termin!

Opcje dodatkowe:

 • dojazd powyżej odległości z pakietu: dodatkowo 3 zł/ 1 km liczone w każdą stronę, np. w przypadku 30 km i wyborze Pakietu Czułego (do 15 km) liczymy nadwyżkę wkm (30 – 15 = 15 km) x 2 strony x stawka w zł/1 km, czyli 15 x 2 x 3 =90 zł,
 • dodatkowe zdjęcie po obróbce w formacie jpeg (do wyboru ze wszystkich niewybranych poprawnych technicznie ujęć): 30 zł/1 szt.,
 • dodatkowe zdjęcie bez obróbki (z narzuconym presetem kolorystycznym) w formacie jpeg (do wyboru ze wszystkich niewybranych poprawnych technicznie ujęć): 15 zł/1 szt.,
 • pakiet pamiątkowy (wszystkie niewybrane zdjęcia z sesji, z narzuconym presetem kolorystycznym): 450 zł (min. 50 sztuk, tylko zdjęcia poprawne technicznie, rozdzielczość 2048px na dłuższym boku – brak możliwości wykonania wydruków),
 • możliwość dokupienia odbitek, fotoalbumów, fotogadżetów

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.

Chcesz zarezerwować termin sesji?

Napisz do nas przez formularz poniżej (sesja w plenerze lub sesja domowa)...

  Imię (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Rodzaj sesji zdjęciowej (wymagane):

  Planowany termin sesji (wymagane):

  Skąd się o nas dowiedzieliście? (wymagane):

  Napisz, jaka sesja Cię interesuje oraz przedstaw nam wszelkie istotne informacje na jej temat ;) :

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czułe Kadry – Fotografia Ślubna moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

  Bywa, że wiadomość od nas wpada w spam. W przypadku, gdy nie otrzymacie od nas odpowiedzi do 1 dnia roboczego, prosimy o kontakt przez fanpage lub telefonicznie: 518 242 150.

  Portfolio - naturalna sesja rodzinna, naturalne sesje ciążowe, sesja dziecięca: