Sesja zaręczynowa - fotografowanie oświadczyn, zdjęcia z zaręczyn

zdjęcia z zaręczyn

Planujesz się Jej oświadczyć w najbliższym czasie?

Pierścionek już wybrany? Nie możesz się doczekać, żeby ogłosić zaręczyny?

Uwiecznij ten wspaniały moment oświadczyn, nie tylko cudownym pierścionkiem zaręczynowym, ale również dzięki sesji zdjęciowej:

SESJA ZARĘCZYNOWA – FOTOGRAFOWANIE OŚWIADCZYN!

 

Na czym polega sesja zaręczynowa? Zorganizowanie wyjątkowych oświadczyn to wyzwanie!

Nadchodzi ten wyjątkowy moment! Wręczasz Jej w prezencie voucher na sesję fotograficzną, np. sesję portretową, czy sesję we dwoje (może to być prezent np. z okazji Walentynek, Świąt, Jej urodzin, rocznicy związku), a podczas sesji zdjęciowej, w umówionym wcześniej z nami momencie, oświadczasz się. Wykonujemy fotografie z momentu oświadczyn, uwieczniając Wasze reakcje. Na miejsce sesji zaręczynowej polecamy plener – warto wybrać miejsce ustronne do sesji oświadczynowych lub jeśli wolicie jeszcze bardziej kameralne miejsce zaręczyn – Wasze mieszkanie, wynajęty apartament, czy nasze studio lub szklarnię (opcji jest sporo! ;)). Pomożemy wybrać optymalne miejsce oświadczyn.

 

Dlaczego sesja zaręczynowa to dobry pomysł?

Fotografowanie oświadczyn to oryginalny i innowacyjny pomysł (uwielbiamy robić zdjęcia zakochanych par) – na ten moment jest niewielu innych fotografów w Polsce, którzy mają taką opcję w swojej standardowej ofercie (poza zwykłymi sesjami narzeczeńskimi, które jednak są czymś nieco innym i nie mają w sobie elementu zaskoczenia, spontaniczności). Pierwsze gotowe, zretuszowane zdjęcie z momentu zaręczyn dostaniecie do 3 dni (a staramy się do 1 dnia, jeśli tylko sytuacja na to pozwoli) od sesji zaręczynowej – dzięki temu możecie pochwalić się kadrem wysokiej jakości prawie natychmiast w swoich profilach społecznościowych (Facebook, Instagram, itp.). Pozostałe zdjęcia z pakietu wybieracie samodzielnie, więc dostajecie tylko te, które Wam najbardziej się podobają. Dzięki temu macie wyjątkową pamiątkę na lata. Zdjęcia z zaręczyn możecie również potem wykorzystać podczas przygotowań ślubnych czy w dniu ślubu, np. w zaproszeniach, czy podziękowaniach dla rodziców.

Jesteśmy jednymi z pionierów sesji oświadczynowych w Polsce i towarzyszyliśmy już kilku parom w tym najważniejszym momencie przedmałżeńskiego życia. Moment oświadczyn uwieczniony w kadrze to zdjęcia z zaręczyn, które zostaną z Wami na całą dalszą, wspólną drogę i staną się wspaniałym preludium całożyciowej, małżeńskiej przygody.

 

Co dokładnie obejmuje sesja zaręczynowa?

W cenie dostajecie od nas:

naturalną sesję w plenerze lub innym wybranym miejscu (dojazd do 30 km od Jadwisina pod Serockiem) albo w studio lub szklarni w Jadwisinie,

 10/20/40 zdjęć po obróbce (kadrowanie, zmiana kolorystyki, podstawowy retusz cery, jeśli jest potrzebny),

 odbitki zdjęć z sesji zdjęciowej, bądź fotoalbum

– wskazówki co do miejsca, przygotowania się na zdjęcia, itd.

Istnieje również możliwość dokupienia większej liczby zdjęć z zaręczyn po sesji.

 

Gdzie mogę zobaczyć Wasze zdjęcia z sesji zdjęciowej zaręczyn?

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia zakochanych par wykonane przez nas podczas sesji oświadczynowych, zerknij poniżej:

Jesteś zainteresowany sesją zaręczynową? Wypełnij poniższy formularz, a prześlemy ofertę:

  Imię (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Napisz, która wersja sesji zaręczynowej Cię interesuje oraz podaj informacje o zaręczynach (gdzie, kiedy, itp. ;)):

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czułe Kadry – Fotografia Ślubna moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

  Bywa, że wiadomość od nas wpada w spam. W przypadku, gdy nie otrzymacie od nas odpowiedzi do 1 dnia roboczego, prosimy o kontakt przez fanpage lub telefonicznie: 518 242 150.