Sesja zaręczynowa - fotografowanie oświadczyn, zdjęcia z zaręczyn

zdjęcia z zaręczyn

Planujesz się Jej oświadczyć w najbliższym czasie?

Pierścionek już wybrany? Nie możesz się doczekać, żeby ogłosić zaręczyny?

Uwiecznij ten wspaniały moment oświadczyn, nie tylko cudownym pierścionkiem zaręczynowym, ale również dzięki sesji zdjęciowej:

SESJA ZARĘCZYNOWA – FOTOGRAFOWANIE OŚWIADCZYN!

 

Na czym polega sesja zaręczynowa? Zorganizowanie wyjątkowych oświadczyn to wyzwanie!

Nadchodzi ten wyjątkowy moment! Wręczasz Jej w prezencie voucher na sesję fotograficzną, np. sesję portretową, czy sesję we dwoje (może to być prezent np. z okazji Walentynek, Świąt, Jej urodzin, rocznicy związku), a podczas sesji zdjęciowej, w umówionym wcześniej z nami momencie, oświadczasz się. Wykonujemy fotografie z momentu oświadczyn, uwieczniając Wasze reakcje. Na miejsce sesji zaręczynowej polecamy plener – warto wybrać miejsce ustronne do sesji oświadczynowych lub jeśli wolicie jeszcze bardziej kameralne miejsce zaręczyn – Wasze mieszkanie, wynajęty apartament, czy nasze studio lub szklarnię (opcji jest sporo! ;)). Pomożemy wybrać optymalne miejsce oświadczyn.

 

Dlaczego sesja zaręczynowa to dobry pomysł?

Fotografowanie oświadczyn to oryginalny i innowacyjny pomysł (uwielbiamy robić zdjęcia zakochanych par) – na ten moment jest niewielu innych fotografów w Polsce, którzy mają taką opcję w swojej standardowej ofercie (poza zwykłymi sesjami narzeczeńskimi, które jednak są czymś nieco innym i nie mają w sobie elementu zaskoczenia, spontaniczności). Pierwsze gotowe zdjęcie po obróbce z momentu zaręczyn dostaniecie do 3 dni (a staramy się do 1 dnia, jeśli tylko sytuacja na to pozwoli) od sesji zaręczynowej – dzięki temu możecie pochwalić się kadrem wysokiej jakości prawie natychmiast w swoich profilach społecznościowych (Facebook, Instagram, itp.). Pozostałe zdjęcia z pakietu wybieracie samodzielnie, więc dostajecie tylko te, które Wam najbardziej się podobają. Dzięki temu macie wyjątkową pamiątkę na lata. Zdjęcia z zaręczyn możecie również potem wykorzystać podczas przygotowań ślubnych czy w dniu ślubu, np. w zaproszeniach, czy podziękowaniach dla rodziców.

Jesteśmy jednymi z pionierów sesji oświadczynowych w Polsce i towarzyszyliśmy już kilku parom w tym najważniejszym momencie przedmałżeńskiego życia. Moment oświadczyn uwieczniony w kadrze to zdjęcia z zaręczyn, które zostaną z Wami na całą dalszą, wspólną drogę i staną się wspaniałym preludium całożyciowej, małżeńskiej przygody.

 

Co dokładnie obejmuje sesja zaręczynowa?

W cenie dostajecie od nas:

naturalną sesję w plenerze lub innym wybranym miejscu (dojazd do 30 km od Jadwisina pod Serockiem) albo w studio lub szklarni w Jadwisinie,

 10/20/40 zdjęć po obróbce (kadrowanie, zmiana kolorystyki, podstawowy retusz cery, jeśli jest potrzebny),

 odbitki zdjęć z sesji zdjęciowej, bądź fotoalbum

– wskazówki co do miejsca, przygotowania się na zdjęcia, itd.

Istnieje również możliwość dokupienia większej liczby zdjęć z zaręczyn po sesji.

 

Gdzie mogę zobaczyć Wasze zdjęcia z sesji zdjęciowej zaręczyn?

Jeśli chcesz zobaczyć zdjęcia zakochanych par wykonane przez nas podczas sesji oświadczynowych, zerknij poniżej:

Jesteś zainteresowany sesją zaręczynową? Wypełnij poniższy formularz, a prześlemy ofertę:

  Imię (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Napisz, która wersja sesji zaręczynowej Cię interesuje oraz podaj informacje o zaręczynach (gdzie, kiedy, itp. ;)):

  1. Administratorem danych osobowych jest firma MESMER Tomasz Kołomyjski z siedzibą w Jadwisinie. Dane wpisane powyżej w formularzu kontaktowym będą przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

  2. Wyrażenie poniższej zgody jest dobrowolne. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Czułe Kadry:

  Bywa, że wiadomość od nas wpada w spam. W przypadku, gdy nie otrzymacie od nas odpowiedzi do 1 dnia roboczego, prosimy o kontakt przez fanpage lub telefonicznie: 518 242 150 (od pon do pt w godz. 9.00-15.00).