Szklarnia Czuły Zakątek


Potrzebujesz miejsca na wieczór panieński?

Organizujesz baby shower?

Szukasz ciekawej lokacji na sesję zdjęciową?

szklarnia do sesji zdjęciowych

Zapraszamy do naszej szklarni! Czuły Zakątek to miejsce na sesje zdjęciowe oraz kameralne imprezy okolicznościowe, położone w okolicy Zalewu Zegrzyńskiego, 30 km od Warszawy (miejscowość Jadwisin).

Szklarnia ma powierzchnię 9 m2 i znajduje się w cichym otoczeniu, w dużym ogrodzie, wśród zieleni. W cenie wynajmu jest wystrój w stylu boho/rustykalnym (zmiennym w zależności od aktualnej pory roku).

Cena wynajmu szklarni na sesję zdjęciową/event: 80 zł/1h brutto (w przypadku konieczności ogrzewania zimą - 100 zł/1h brutto).

W przypadku dostępności terminu, mamy także możliwość wykonania dla Was sesji podczas wieczoru panieńskiego, baby shower, czy też sesji rodzinnej, dziecięcej, portretowej, czy innej (wtedy płacicie tylko za sesję, bez wynajmu miejsca, chyba, że chcecie zostać dłużej niż wynosi czas sesji), szczegóły dostępne tu: sesja podczas wieczoru panieńskiego / sesja rodzinna/dziecięca/ciążowa w szklarni / sesja portretowa w szklarni.

Przykładowe sesje wykonane w naszej szklarni:

Rodzinna sesja w szklarni, Urodzinowa sesja w szklarni, Sesja świąteczna w szklarni, Kobieca sesja w szklarni, Kobieca sesja w szklarni 2


szklarnia do sesji zdjęciowych

Sesja w szklarni, szklarnia do zdjęć Warszawa

Jesteś fotografem i szukasz wyjątkowego miejsca, w którym możesz zrobić sesję zdjęciową? Szklarnia Czuły Zakątek sprawdzi się zarówno jeśli jest to sesja ślubna, sesja pary, sesja ciążowa, nada się również na sesję narzeczeńską, mini sesje świąteczne, czy do zrobienia sesji narzeczeńskiej lub rodzinnej sesji zdjęciowej – wykonasz tu praktycznie dowolną sesje zdjęciową. W środku szklarni utrzymujemy wystrój boho/rustykalny przez cały rok (ze zmiennymi elementami, ze względu na aktualną porę roku). Zapraszamy do wynajmu naszej szklarni fotograficznej koło Warszawy!


Aktualny wystrój szklarni:


szklarnia na sesje zdjeciowa warszawa

Idealne miejsce na wieczór panieński Warszawa

Pragniesz zorganizować wieczór panieński w kameralnym gronie i szukasz cichego miejsca wśród natury, które wzbudzi zachwyt przyszłej panny młodej? Do organizacji wieczoru panieńskiego przyda się wiedza dotycząca preferencji panny młodej – czy woli ona aktywny wieczór panieński, spędzony w klubie, na zabawie tanecznej, czy może raczej klimatyczny wieczór panieński w rytmie slow, spędzony na wspólnych zabawach, np. quizach wiedzy, poczęstunku i być może również sesji zdjęciowej. Nasza Szklarnia Czuły Zakątek to idealne miejsce, by spędzić wieczór panieński w tym drugim stylu – bez zgiełku, hałasu i z dala od miasta. Jeśli przyszła panna młoda wyobraża sobie swój niezapomniany wieczór panieński właśnie w taki sposób, zapraszamy do nas. Czeka na Was miejsce, w którym zjecie zorganizowane przez Was przekąski w piknikowym stylu (siedząc na poduszkach na podłodze w szklarni), wzniesiecie wspólny toast szampanem, a w razie potrzeby, wynajmiecie profesjonalnego fotografa, który uwieczni wieczór panieński w rytmie slow na zdjęciach. Jeśli dodatkowo panna młoda lubi styl rustykalny, boho, wiedzcie, że zapewniamy wystrój w tym właśnie klimacie. Planujesz wieczór panieński i zależy Ci na zapewnieniu pannie młodej atrakcji, które zapamięta na długo? W naszej szklarni możecie w ramach wieczoru zorganizować i spędzić czas na warsztatach różnego rodzaju, np. tworzenia kosmetyków naturalnych, wianków, makramy, itp. Jest to również doskonałe miejsce na grilla, czy garden party. Taki niekonwencjonalny wieczór panieński spodoba się z pewnością pannie młodej, która jest miłośniczką natury, czy introwertyczką. Jeśli więc chcesz zorganizować niezapomniany wieczór panieński koło Warszawy i sprawić pannie młodej niespodziankę, Szklarnia Czuły Zakątek to świetne miejsce!

Idealne miejsce na baby shower Warszawa

Przyjęcia baby shower stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Narodziny dziecka to wyjątkowa okazja do spotkania w gronie kobiet z rodziny i przyjaciółek. Jeśli więc planujesz baby shower, które będzie niepowtarzalne dla przyszłej mamy, zapraszamy do Szklarni Czuły Zakątek. Spędzicie u nas wyjątkowy baby shower koło Warszawy, na którym wręczycie przyszłej mamie prezenty dla niej i maleństwa w brzuchu, w otoczeniu natury. Będziecie mogły również przynieść i zjeść własne przekąski. Możemy przygotować dla Was również wyjątkową pamiątkę baby shower, czyli zdjęcia z tego wydarzenia, wykonane przez nas. Rozważasz organizację baby shower koło Warszawy w naszej szklarni? Napisz do nas maila z planowanym terminem baby shower i działajmy!


Zasady wynajmu i przebywania w Czułym Zakątku:

sesja w szklarni warszawa

1. Stawka za kolejną godzinę wynajmu jest naliczana po przekroczeniu końca czasu rezerwacji.

2. W przypadku chęci przedłużenia rezerwowanego czasu, prosimy o kontakt tak wcześnie, jak to możliwe, ze względu na ewentualne inne rezerwacje danego dnia.

3. Nie dysponujemy poczekalnią z siedziskami, więc prosimy o przybycie punktualnie o godzinie, w której rozpoczyna się wynajem.

4. Całkowity czas wynajmu powinien obejmować także ewentualny czas na przygotowanie siebie i szklarni oraz sprzątnięcie po sobie.

5. Po sesji/evencie należy po sobie posprzątać, dodatkowe sprzątanie z naszej strony to koszt 50 zł (ubrudzone narzuty, koce, śmieci na podłodze, sierść zwierząt na tekstyliach, poprzestawiane elementy wystroju, itp.).

6. W przypadku uszkodzeń mebli, zalania podłogi, itd. zostaną naliczone dodatkowe opłaty, w zależności od wielkości zniszczeń i wartości zniszczonych elementów.

7. W przypadku wynajmu w zimie, w razie potrzeby możemy ogrzać szklarnię mini nagrzewnicą.

8. Ze względu na położenie szklarni, nie dysponujemy przebieralnią, czy toaletą (w awaryjnych sytuacjach możemy udostępnić prywatną toaletę obok w domu).

9. Prosimy o wzięcie ze sobą obuwia na zmianę lub chodzenie boso.

10. W szklarni i jej otoczeniu (ogrodzie) obowiązuje całkowity zakaz palenia (także papierosów elektronicznych).

11. Info dla fotografów: szklarnia jest położona w taki sposób, że w słoneczne dni słońce jest z tyłu (więc można wykonać idealne ciepłe ujęcia pod słońce :)), a w tle są zielone tuje i świerki.

12. Rezerwacja odbywa się mailowo, poprzez potwierdzenie z naszej strony terminu rezerwacji i wpisanie jej do kalendarza.

13. W przypadku złamania zasad, mamy prawo poprosić Was o opuszczenie Czułego Zakątka, bez zwrotu pieniędzy.

14. Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację powyższych zasad.

W przypadku odwołania rezerwacji:

– do 96 godzin (4 doby) przed – odwołanie bez kosztów

– do 72 godzin (3 doby) przed – odwołanie to koszt 50% umówionej ceny wynajmu

– do 24 godzin (1 doba) przed – odwołanie to koszt 100% umówionej ceny wynajmu


Formularz rezerwacji Szklarni Czuły Zakątek:

  Imię (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Chcę wynająć Szklarnię Czuły Zakątek (wymagane):

  Data wynajmu (wymagane):

  Skąd się o nas dowiedzieliście? (wymagane):

  Treść wiadomości (parę słów o tym, co planujecie robić w naszej szklarni, na ile godzin chcecie ją wynająć):

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czułe Kadry – Fotografia moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

  Bywa, że wiadomość od nas wpada w spam. W przypadku, gdy nie otrzymacie od nas odpowiedzi do 1 dnia roboczego, prosimy o kontakt przez fanpage lub telefonicznie: 518 242 150 (od pon do pt w godz. 9.00-15.00).