Fotograf Legionowo, Fotograf Serock

fotograf Legionowo, fotograf Serock

Wow, cudownie, że tu jesteś! :D

Jeśli nasza strona i zdjęcia Cię zaintrygowały i chcesz sprawdzić, co możemy dla Ciebie zrobić – śmiało wypełnij poniższy formularz. :)

Chętnie dowiemy się czegoś więcej o uroczystości, którą planujesz oraz o tym, jak wyobrażasz sobie ten wyjątkowy dzień!

Fotografia ślubna Legionowo, Sesja rodzinna Legionowo

Naszym miastem powiatowym jest Legionowo. Mieszka tu ponad 4000 osób na km2, a to znacznie więcej niż w Warszawie! Często przyjeżdżamy do miasta Legionowo, by fotografować dla Was reportaż ślubny, chrzest, czy sesję rodzinną.

Fotograf ślubny i fotograf rodzinny, aby pracować w Legionowie, musi liczyć się często z przeciskaniem się przez labirynt wąskich, zatłoczonych od aut ulic, przeplatanych małymi rondami, co sprawia, że Legionowo samo z siebie jest przygodą dla podróżujących, a co dopiero mieszkanie na terenie Legionowa!

Jest coś fascynującego w tym mieście, mimo pewnych komunikacyjnych niedogodności, to lubimy fotografować śluby czy pracować jako fotograf rodzinny w tej okolicy – jest to bijące serce i centrum uwagi, ustępujące może tylko Warszawie. Także ponieważ jest to nasza okolica zamieszkania, chętnie powracamy tu jako fotograf. Legionowo jest nam bliskie już od wielu lat i sądzimy, że jeszcze długo takie pozostanie!

Fotograf Legionowo, Fotograf Serock

Na niecałe 60 tys. mieszkańców na terenie Legionowa jest aż 6 kościołów (co daje średnio 10 tys. mieszkańców na jedną świątynię) i przypuszczamy, że poznaliśmy w naszej pracy jako fotograf ślubny Legionowo, czy fotograf rodzinny Legionowo, już wszystkie – trzeba przy tym przyznać, że zdjęcia ślubne, czy zdjęcia z chrztów z tych miejsc prezentują się znakomicie. Na terenach otaczających świątynie może odbyć się również pozowana sesja rodzinna czy też sesja ślubna.

W miejscowości Legionowo, w naszym odczuciu, można znaleźć wiele świetnych miejsc gastronomicznych, gdzie może się odbyć np. romantyczna sesja narzeczeńska, sesja ślubna, sesja rodzinna, czy sesja lifestyle. Legionowo dysponuje jednak dość niewielkim wyborem sal weselnych w samym mieście i są to raczej dobre miejsca na mniejsze imprezy, ale niekoniecznie na wielkie wesela – by takie zorganizować, polecamy udać się do okolic Legionowa oraz okolic Serocka, czy Zegrza, nad Zalew Zegrzyński. Jeśli potrzebna Wam sala weselna nad Zegrzem, zajrzyjcie na naszego bloga i przeczytajcie nasz artykuł.

Serock to miasteczko warte także zorganizowania w nim samej uroczystości ślubnej, ponieważ jest tam piękny zabytkowy kościół (znany też m.in. z tego, że wzięli w nim ślub państwo Lewandowscy ;)).

Sesja plenerowa w Legionowie? Co na to fotograf ślubny?

Sesja plenerowa tego samego dnia to nasz standard – fotograf ślubny korzysta z okazji, że cieszący się swoim świątecznym dniem Państwo Młodzi mogą na chwilę oderwać się od rozentuzjazmowanych gości i zabiera ich na kilkanaście minut wspólnego spaceru w zieleni. Taka sesja zdjęciowa w dniu ślubu może nam posłużyć do tego, aby ochłonąć, odnaleźć spokój i intymność – im mniej pozowania, tym lepiej, to nam przyświeca na plenerowej sesji ślubnej.

Najczęściej taką sesję zdjęciową wykonujemy na terenie miejsca przyjęcia weselnego. W przypadku sal weselnych w Legionowie, bywa to wyzwaniem, bo wiele z nich ma stosunkowo mało przestrzeni zielonych dookoła. Jednak dla nas nnie ma rzeczy niemożliwych, praktycznie w każdej sali weselnej w Legionowie znajdziemy odpowiednią przestrzeń na kilka zdjęć ślubnych podczas sesji plenerowej.

Jeśli chodzi o sale weselne w okolicach Legionowa, Serocka, np. miejsca na wesele nad Zegrzem, tu zazwyczaj jest już łatwiej, bo dookoła sal mamy najczęściej Zalew Zegrzyński, lasy, łąki oraz duże przestrzenie zielone.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, który pozwoli Ci pozostać w zgodzie ze sobą i poczuć się swobodnie przed obiektywem, to przekonasz się, że w trakcie sesji ślubnych plenerowych z nami, nie ma powodu bać się czy wstydzić fotografa. Wiele Par wspomina, że nie lubi się oglądać na zdjęciach czy uważają, że są niefotogeczni. Jeżeli tak, to raczej każdy fotograf ślubny zaleca (w tym my!), aby wcześniej odbyła się sesja narzeczeńska. To dobry sposób, aby lepiej się poznać z fotografem, powspominać wspólne początki, ale też oswoić się z uczuciem bycia obserwowanym – fotograf, tak jak my ceniący naturalne zdjęcia, stara się być nieinwazyjny, ale nie zawsze jest to wskazane albo możliwe.

Jeśli się spotkamy, czeka was naturalna sesja plenerowafotografia ślubna pełna czułości. Zarówno do sesji narzeczeńskich, jak i sesji ślubnych w plenerze innego dnia, znamy w Legionowie, Serocku, czy nad Zalewem Zegrzyńskim mnóstwo pięknych miejsc!

Szukasz najlepszych fotografów wykonujących zdjęcia ślubne Legionowo lub interesuje Cię fotograf Legionowo lub fotograf Serock?

Ponadczasowa fotografia ślubna oraz fotografia rodzinna – to nasz cel. Jak go osiągnąć? Jeśli interesują Cię profesjonalna fotografia, zdjęcia ślubne pełne emocji z ważnych chwil w dniu ślubu, chrztu, czy z innych uroczystości rodzinnych, to może zainteresować Cię nasza fotografia rodzinna, a także reportaż ślubny i sesja ślubna.

Legionowo jest jakieś 15-20 minut jazdy od nas i często tam pracujemy, więc jeśli szukasz fotografa z Legionowa i okolic lub potrzebujesz fotografa z Serocka (mieszkamy w gminie Serock) i interesują Cię piękne zdjęcia ślubne, czy rodzinne oraz to może zainteresować Cię nasza oferta ślubna lub oferta fotografii rodzinnej!

Jako duet fotografów, świadczymy kompleksowe usługi fotograficzne, zatem jeżeli interesuje Cię fotograf rodzinny lub wykonanie sesji ślubnej w okolicach miasta Legionowo, czy na terenie miasta i gminy Serock to pozwól nam zorganizować sesję na miarę Twoich oczekiwań!

Skontaktuj się z nami!