Nagrania ślubne – kamerzysta na wesele

Twój romantyczny teledysk ślubny!

Szukacie profesjonalnego kamerzysty ślubnego? Usługi kamerzysty na wesele w Czułych Kadrach, jeśli decydujecie się na u nas na zdjęcia ślubne, są dodatkowymi ujęciami do reportażu fotograficznego, czy też do zdjęciowej sesji ślubnej. Film ślubny oddajemy wraz ze zdjęciami, zatem pakiet łączony film/foto to w praktyce „dodatkowy kamerzysta”, niewiele droższy niż sama cena fotografii ślubnej. Zamiast taniego kamerzysty na wesele – wybierz nas, a stworzymy nagrania na podobnym poziomie, co fotografie – zamiast liczyć na tradycyjny film, który dłuży się i męczy, postaw na krótkie filmy ślubne, prezentujące najważniejsze momenty. Film ślubny pełen wzruszeń, nowoczesny film ślubny prezentujący świetne wesele czy też plener ślubny to to, do czego aspirujemy. Daleko nam do najlepszych kamerzystów ślubnych, ale zależy nam na rozwijaniu się w branży filmów ślubnych!

Filmowanie wesel a praca jako fotograf ślubny

Profesjonalny film, jak mówiono Tomkowi na warsztatach z nagrywania, jest łatwiejszy niż praca fotografa – z naszej perspektywy jednak – zrealizować emocjonalny film ślubny, jednocześnie pracując w dniu ślubu jako dobry fotograf to nielada wyzwanie. Wesele bywa nieprzewidywalne. Filmowiec ślubny może sprawiać, że praca fotografa w dniu ślubu staje się trudniejsza – najlepszy kamerzysta ślubny pracuje wzorowo z innymi podwykonawcami, jednak zazwyczaj kamerzysta ślubny tej klasy jest drogi. Profesjonalne filmowanie wesel potrafi kosztować o połowę więcej niż zdjęcia! Jeżeli wasz budżet nie przewiduje miejsca na usługę profesjonalnego kamerzysty na wesele, to polecamy naszym Parom Młodym usługę filmowania ślubów przez nas w postaci krótkich nagrań przysięgi, pierwszego tańca, pleneru ślubnego, czy najlepszych momentów wesela. Jaką wartość filmu weselnego gwarantujemy? Pakiet łączony film/foto, bez względu na rodzaj filmu, na pewno uzasadni przystępną cenę usługi.

Kamerzysta ślubny – jak powstaje reportaż ślubny

Filmy tworzymy w trakcie realizacji reportaży fotograficznych. Profesjonalny film ślubny w tym sezonie powstawać będzie w rozdzielczości 4k, korzystając z profilu logarytmicznego FLog, gwarantującego wysoką rozpiętość tonalną nagrań, aby film ślubny miał zarówno wysoką wyrazistość, jak i adekwatne odwzorowanie koloru obrazu (marka FujiFilm znana jest ze znakomitego odwzorowywania kolorów i własnych presetów w stylu filmowym). Każdy teledysk ślubny, który jest paradoskalnie trudniejszy do zmontowania niż tradycyjny film, powstaje w specjalistycznym oprogramowaniu do edycji filmów, a efekt w postaci filmu ślubnego upamiętni wasze unikalne wesele. Tradycyjny film i tak wykraczałby poza pakiet łączony film/foto, bowiem wciąż priorytetem są dla nas niebanalne zdjęcia ślubne.

Kamerzysta na wesele – zainteresował Was nasz film ślubny? Dajcie znać!

Poznajcie naszą ofertę ślubną! Który rodzaj filmu Was interesuje najbardziej? Pracujemy jako profesjonalni fotografowie, jednak chcemy tworzyć ciekawe filmy ślubne. Nie da się przecenić, jaką wartość ma piękny film ślubny! A koszt kamerzysty na wesele u nas to niewielka dopłata za fajny film ślubny do pakietu fotografii ślubnej, stąd możemy zaproponować cenę usługi filmowania konkurencyjną i negocjowalną z Parą Młodą.