Sesja zaręczynowa - fotografowanie oświadczyn

sesja narzeczeńska nad Zalewem Zegrzyńskim

Planujesz się Jej oświadczyć w najbliższym czasie? 

Pierścionek już wybrany, miejsce i czas też?

Mamy dla Ciebie propozycję, która sprawi, że to ważne wydarzenie będzie wyjątkowe, a wspomnienia z niego przetrwają lata:

SESJA ZARĘCZYNOWA – FOTOGRAFOWANIE OŚWIADCZYN!

 

Na czym polega sesja zaręczynowa? 

Istnieją dwie opcje:

1. À la paparazzi: Ustalasz szczegóły z nami (miejsce i czas oświadczyn, przydatne będą również Wasze zdjęcia, by mieć 100% pewność, że fotografujemy właściwą parę ;)), pojawiamy się w umówionym miejscu i “śledzimy” Was aż do momentu, kiedy się oświadczysz. Fotografujemy zaręczyny i reakcję szczęśliwej narzeczonej, a następnie podchodzimy do Was i przedstawiamy się Jej, mówimy o zdjęciach z tego momentu oraz proponujemy krótką sesję pozowaną we dwoje. Ta opcja ma szczególnie sens, gdy zamierzasz oświadczyć się w miejscu publicznym (najłatwiej wtedy fotografowi wtopić się w tłum, by nie zwracać na siebie zbytniej uwagi).

2. Podczas innej sesji: Wręczasz Jej w prezencie voucher na sesję np. portretową, czy we dwoje (może to być prezent np. z okazji Walentynek, Świąt, Jej urodzin, rocznicy związku), a podczas sesji, w umówionym wcześniej z nami momencie, oświadczasz się. Fotografujemy również ten moment i Jej reakcję. Ta opcja sprawdzi się u osób, które preferują bardziej kameralny klimat zaręczyn.

 

Dlaczego sesja zaręczynowa to dobry pomysł?

Jest to oryginalny i innowacyjny pomysł – na ten moment jest bardzo niewielu innych fotografów w Polsce, którzy mają taką opcję w swojej ofercie i się z nią reklamują (poza standardowymi sesjami narzeczeńskimi, które jednak są czymś nieco innym i nie mają w sobie elementu zaskoczenia, spontaniczności). Pierwsze gotowe, zretuszowane zdjęcie z momentu zaręczyn dostaniecie do 3 dni (a staramy się do 1 dnia, jeśli tylko sytuacja na to pozwoli) od sesji – dzięki temu możecie pochwalić się kadrem wysokiej jakości prawie natychmiast w swoich profilach społecznościowych (Facebook, Instagram, itp.). Pozostałe zdjęcia z pakietu wybieracie samodzielnie, więc dostajecie tylko te, które Wam najbardziej się podobają. Dzięki temu macie wyjątkową pamiątkę na lata. Zdjęcia te możecie również potem wykorzystać podczas przygotowań ślubnych, np. w zaproszeniach, czy podziękowaniach dla rodziców

 

Co dokładnie obejmuje sesja zaręczynowa?

W cenie dostajecie od nas: 

– sesję trwającą od 30 do 120 minut (zależnie od wybranego pakietu), 

5/10/20 zdjęć po retuszu (kadrowanie, zmiana kolorystyki, podstawowy retusz cery, jeśli jest potrzebny),

odbitki lub fotoalbum (zależnie od pakietu),

wskazówki co do miejsca, przygotowania się, itd.

Istnieje również możliwość dokupienia większej liczby zdjęć.

 

Gdzie mogę zobaczyć Wasze przykładowe prace?

Poniżej prezentujemy zdjęcia narzeczonych wykonane przez nas:

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a prześlemy ofertę:

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Napisz, która wersja sesji zaręczynowej Cię interesuje oraz podaj informacje o zaręczynach (gdzie, kiedy, itp. ;)):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czułe Kadry – Fotografia Ślubna moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Bywa, że wiadomość od nas wpada w spam. W przypadku, gdy nie otrzymacie od nas odpowiedzi do 24h, prosimy o kontakt przez fanpage lub telefonicznie: 518 242 150.