Sesja zaręczynowa - fotografowanie oświadczyn

sesja narzeczeńska nad Zalewem Zegrzyńskim

Planujesz się Jej oświadczyć w najbliższym czasie? 

Pierścionek już wybrany?

Mamy dla Ciebie propozycję, która sprawi, że to ważne wydarzenie będzie wyjątkowe, a wspomnienia z niego przetrwają lata:

SESJA ZARĘCZYNOWA – FOTOGRAFOWANIE OŚWIADCZYN!

 

Na czym polega sesja zaręczynowa? 

Wręczasz Jej w prezencie voucher na sesję np. portretową, czy we dwoje (może to być prezent np. z okazji Walentynek, Świąt, Jej urodzin, rocznicy związku), a podczas sesji, w umówionym wcześniej z nami momencie, oświadczasz się. Fotografujemy również ten moment i Jej reakcję. Na miejsce sesji polecamy plener lub jeśli wolicie nieco bardziej kameralne otoczenie – Wasze mieszkanie, wynajęty apartament, czy nasze atelier (opcji jest sporo! ;)).

 

Dlaczego sesja zaręczynowa to dobry pomysł?

Jest to oryginalny i innowacyjny pomysł – na ten moment jest niewielu innych fotografów w Polsce, którzy mają taką opcję w swojej standardowej ofercie (poza zwykłymi sesjami narzeczeńskimi, które jednak są czymś nieco innym i nie mają w sobie elementu zaskoczenia, spontaniczności). Pierwsze gotowe, zretuszowane zdjęcie z momentu zaręczyn dostaniecie do 3 dni (a staramy się do 1 dnia, jeśli tylko sytuacja na to pozwoli) od sesji – dzięki temu możecie pochwalić się kadrem wysokiej jakości prawie natychmiast w swoich profilach społecznościowych (Facebook, Instagram, itp.). Pozostałe zdjęcia z pakietu wybieracie samodzielnie, więc dostajecie tylko te, które Wam najbardziej się podobają. Dzięki temu macie wyjątkową pamiątkę na lata. Zdjęcia te możecie również potem wykorzystać podczas przygotowań ślubnych, np. w zaproszeniach, czy podziękowaniach dla rodziców

 

Co dokładnie obejmuje sesja zaręczynowa?

W cenie dostajecie od nas: 

– sesję trwającą od 30 do 120 minut (zależnie od wybranego pakietu), 

10/20/40 zdjęć po retuszu (kadrowanie, zmiana kolorystyki, podstawowy retusz cery, jeśli jest potrzebny),

odbitki zdjęć,

wskazówki co do miejsca, przygotowania się, itd.

Istnieje również możliwość dokupienia większej liczby zdjęć.

 

Gdzie mogę zobaczyć Wasze przykładowe prace?

Poniżej prezentujemy zdjęcia narzeczonych wykonane przez nas:

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a prześlemy ofertę:

  Imię (wymagane):

  Adres email (wymagane):

  Napisz, która wersja sesji zaręczynowej Cię interesuje oraz podaj informacje o zaręczynach (gdzie, kiedy, itp. ;)):

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Czułe Kadry – Fotografia Ślubna moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na wysłaną wiadomość.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

  Bywa, że wiadomość od nas wpada w spam. W przypadku, gdy nie otrzymacie od nas odpowiedzi do 24h, prosimy o kontakt przez fanpage lub telefonicznie: 518 242 150.