zdjęcia narzeczeńskie Warszawa
24 listopada 2021

Dorota i Czarek – zdjęcia narzeczeńskie o zachodzie słońca

Z Dorotą i Czarkiem spotkaliśmy się na zdjęcia narzeczeńskie w okolicach Serocka. Mamy szczęście mieszkać w tak fotogenicznej okolicy Warszawy – zawsze powtarzamy, że miejsc do sesji jest tutaj w bród!

Tym razem wybraliśmy się w nową lokację, w której wcześniej nie fotografowaliśmy – dobrze jest robić chociaż raz na sezon przejażdżkę po okolicy, by odkrywać takie perełki, jak to jeziorko i jego otoczenie. Miejsce jest dość dzikie i zarośnięte, co może być plusem, gdy nie chcecie pozować wśród tłumów ludzi. Tu macie praktycznie pełen spokój i możecie delektować się widokami, naturą oraz oczywiście sobą wzajemnie! ;) Także pogoda była tego dnia dla nas łaskawa i załapaliśmy się na przepiękną złotą godzinę tuż przed zachodem słońca! Światło wtedy jest wyjątkowe – ciepłe, łagodne, po prostu magiczne do zdjęć.

ZDJĘCIA NARZECZEŃSKIE WARSZAWA

Zdjęcia narzeczeńskie, prócz tego, że dają Wam oswoić się z aparatem i poznać Waszego fotografa ślubnego, możecie wykorzystać także jako podziękowania dla rodziców (np. w postaci fotoobrazów, czy fotoalbumów), czy do udekorowania sali weselnej (np. jako odbitki), ale też po prostu jako pamiątkę oprawioną w ramkę w swoim domu – tak właśnie zrobili Dorota i Czarek. :)

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments