rustykalny plener ślubny
31 października 2020

Weronika i Michał – rustykalny plener ślubny

PLENER W DNIU ŚLUBU

Często namawiamy nasze Pary Młode na plener w dniu ślubu. Takie rozwiązanie ma wiele zalet: pozwala na chwilę oddechu tylko dla Was w tym wyjątkowym, ale też dość stresującym dniu, Wasze emocje też są inne niż podczas pleneru innego dnia. Oprócz tego, można wymienić względy praktyczne – nie trzeba jeszcze raz się czesać i malować, czy organizować nowego bukietu ślubnego. ;) Jest to świetna opcja zarówno dla Par, które z różnych względów i tak nie planowały pleneru ślubnego innego dnia, jak również dla tych, które tenże plener od początku chcą (hej, w końcu kto by nie chciał tych kilkunastu dodatkowych ujęć? ;)). Mini plener w dniu ślubu standardowo wykonujemy większości naszych Par (jeśli tylko mają ochotę i warunki atmosferyczne na to pozwalają), podobnie było w przypadku Weroniki i Michała.

RUSTYKALNY PLENER ŚLUBNY

Plener w dniu ślubu Weroniki i Michała, tak, jak cała ich uroczystość, miał klimat rustykalny. A to wszystko nie tylko dzięki pięknej, rustykalnej sukni ślubnej Weroniki, ale również wspaniałym rustykalnym dekoracjom przygotowanym przez Wiecheciowo. Nie bez znaczenia jest tu też oczywiście podejście samej Pary Młodej – zdjęcia wykonaliśmy całkowicie na luzie, Weronika i Michał byli bardzo naturalni i spontaniczni. Na końcówkę zdjęć zaprosili również swoją ekipę – świadków oraz druhny i drużby. Całość zajęła nam może maksymalnie 15-20 minut. Rustykalny plener ślubny to świetne dopełnienie dnia ślubu zorganizowanego w tym samym stylu!

rustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubnyrustykalny plener ślubny

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments