sesja rodzinna z niemowlakiem
14 maja 2021

Sesja rodzinna z niemowlakiem

SESJA RODZINNA Z NIEMOWLAKIEM

Kiedy w naszym życiu pojawia się mała osóbka, wiele (a nawet czasem wszystko!) się zmienia. Nowa perspektywa i obowiązki sprawiają, że często potrzeba krótszej lub dłuższej chwili czasu, by się ogarnąć i odnaleźć w zupełnie innej rzeczywistości. ;) Z tego względu, nawet jeśli planowaliśmy sesję noworodkową tuż po przyjściu dziecka na świat, może okazać się, że ostatecznie nie udało się jej wykonać. Wielu rodziców zastanawia się, czy ma sens sesja rodzinna z niemowlakiem, w nieco późniejszym czasie. Otóż wg nas może wyjść ona nawet ciekawiej niż typowa sesja noworodkowa. Jeśli tylko tak, jak my, lubicie naturalne ujęcia, spontaniczne i niepozowane, sesja rodzinna z niemowlakiem jest właśnie dla Was!

SESJA NIEMOWLĘCA W DOMU

Sesja niemowlęca w domu to tak naprawdę nie do końca „sesja zdjęciowa”, w sensie takim, jak często w pierwszej chwili myślimy. Nie będzie tu za wiele ustawiania, układania, czy pozowania ogólnie, jak na sesji w typowym studio. Dlatego przy sesji niemowlęcej w domu, nie ma żadnych przeciwwskazań, by brało w niej udział dziecko niesiedzące. Sesja rodzinna z niemowlakiem to okazja do wspólnej zabawy, spędzenia czasu z maleństwem, po prostu zwyczajnie bycia razem. :)

Niedawno mieliśmy okazję wykonać takie zdjęcia dla Agaty, Bartka i 5-miesięcznej Alicji. Na poniższych kadrach możecie zobaczyć, jak wyglądają efekty sesji rodzinnej z niemowlakiem w domu. My preferujemy umawiać się na takie sesje niemowlęce w ciągu dnia, w okolicach godziny 10-11, kiedy wpada do środka wystarczająco dużo światła dziennego. Tak też było w tym przypadku, a sprawę jeszcze ułatwiło jasne mieszkanie tej rodzinki. :) Mała Alicja miała w dniu zdjęć dobry humor, bo akurat udało nam się spotkać bezpośrednio po jej drzemce. ;)

Podczas każdej sesji rodzinnej w domu, prócz ludzi, fotografujemy też elementy wnętrza – pamiątki, bibeloty, zabawki. Te wszystkie detale, które sprawiają, że widać, że to właśnie Wasz dom. Naturalne ujęcia, wspólne chichotanie, łaskotki i dużo śmiechu, na pewno będą stanowiły piękną „wyprawkę fotograficzną” dla Waszego dziecka.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments