zdjęcia z komunii
16 sierpnia 2023

Zosia – zdjęcia z komunii

W maju mieliśmy zaszczyt robić zdjęcia z pierwszej komunii świętej dla Zosi i jej rodziny. Przyjęcie komunijne odbyło się w malowniczym Bobrowym Dworze, położonym w okolicach Makowa Mazowieckiego i Pułtuska. Podczas tego wyjątkowego dnia, wykonaliśmy wiele pięknych fotografii, które uwieczniły niezapomniane chwile z uroczystości pierwszej komunii świętej.

Zdjęcia z pierwszej komunii świętej w Bobrowym Dworze

Zdjęcia podczas pierwszej komunii świętej w kościele wykonuje zazwyczaj zatrudniony przez całą grupę fotograf kościelny. Dopiero po mszy, każdy z rodziców może wybrać własnego prywatnego fotografa i zatrudnić np. nas. Tak też było w tym przypadku. Na rodzinnym przyjęciu po uroczystości komunijnej nie zabrakło emocji i radości. Zdjęcia reportażowe dokumentujące składanie życzeń, podanie tortu oraz wyjątkowe momenty obiadu, stały się nie tylko pamiątką dla Zosi i jej rodziny, ale także wyjątkowym sposobem na zachowanie tych cennych chwil na lata. Dzięki nim każdy uczestnik uroczystości może wrócić do tych chwil i poczuć się ponownie częścią tego wyjątkowego dnia.

Pozowane zdjęcia z komunii z rodziną i sesja komunijna Zosi – pamiątka komunii świętej

Wśród fotografii komunijnych Zosi znalazły się również typowo pozowane zdjęcia z komunii z rodziną oraz indywidualne zdjęcia komunijne samej Zosi, które stanowią piękną pamiątkę, którą można wydrukować w postaci odbitek i umieścić w ramce. Te urocze i wzruszające ujęcia podkreślają więź rodzinna i miłość, jaką Zosia otrzymała od swoich najbliższych w dniu swojej komunii. Dzięki nim każdy członek rodziny może zachować wspaniałą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Zapoznaj się z naszą ofertą fotograficzną zdjęć z komunii świętej – fotograf na komunię świętą

Jeśli planujesz przyjęcie komunijne dla swojego dziecka i szukasz profesjonalnego fotografa na komunię świętą, który wykona reportaż z przyjęcia i uwieczni te niezapomniane chwile, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako specjaliści od fotografii reportażowej, wiemy jak ważne jest stworzenie pięknych i emocjonalnych zdjęć z komunii, które staną się cenną pamiątką na lata.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać cennik fotografii komunijnej, zarezerwować termin i omówić szczegóły naszej oferty fotograficznej. Niech te wyjątkowe chwile będą uwiecznione w pięknych i profesjonalnych zdjęciach z komunii, które będą cenną pamiątką dla Ciebie i Twojej rodziny.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments