fotograf na chrzciny saska kępa la barraca
31 marca 2022

Chrzest Julka – Fotograf na chrzciny Saska Kępa, La Barraca Warszawa

Po raz kolejny mieliśmy okazję pojawić się w Warszawie jako fotograf na chrzciny. Saska Kępa to naszym zdaniem jedna z najładniejszych dzielnic stolicy – modernistyczna architektura z lat 20-tych XX wieku, eleganckie zabytkowe wille i to odczucie, jakby się było gdzieś na obrzeżach miasta, a jednak jest się w samym jego centrum, tworzą niesamowity efekt.

FOTOGRAF NA CHRZCINY SASKA KĘPA

Tutaj właśnie rozpoczęła się nasza znajomość z małym Julkiem i jego rodziną, podczas przygotowań do chrztu świętego. Prócz rodziców, Julkowi towarzyszyło kuzynostwo, babcia oraz liczne ciocie i wujkowie (w tym chrzestna i chrzestny, oczywiście!). Każdy chciał nacieszyć się maluchem oraz mieć z nim pamiątkowe zdjęcie!

Gdy wszyscy byli gotowi, wyruszyliśmy do pobliskiego kościoła, także na Saskiej Kępie. Byliśmy już tu kiedyś na ślubie i chrzcie, więc mniej więcej wiedzieliśmy, jakich warunków możemy się spodziewać. Julek był jedynym chrzczonym dzieckiem podczas tej mszy, mieliśmy więc komfort pracy, o jakim najczęściej fotograf na chrzciny może tylko pomarzyć. ;)

CHRZCINY LA BARRACA WARSZAWA

Ostatnim „punktem programu” było przyjęcie w restauracji La Barraca, także w Warszawie, tym razem na niedalekiej Pradze Południe. Byliśmy tam pierwszy raz i zostaliśmy już na wejściu oczarowani dekoracjami świątecznymi (w końcu był już listopad ;)), kolorami, światłami punktowymi i napisem LOVE, które tworzyły niepowtarzalny klimat. By go podkreślić na zdjęciach, mimo, że w środku było dość ciemno, postanowiliśmy nie korzystać z lamp błyskowych. Naszym zdaniem, zdecydowanie się to opłaciło! Zobaczcie sami te chrzciny na zdjęciach poniżej.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments