sesja ślubna w stylu glamour

SESJA ŚLUBNA W STYLU GLAMOUR

Ci, którzy trochę nas znają, od razu pewnie zapytają: „Sesja ślubna glamour? Od Czułych Kadrów? Ale jak to?”. Fakt, jesteśmy raczej znani jako fani stylu rustykalnego, boho, itd. Jednak możecie nie wiedzieć, że ślubów w stylu glamour też trochę fotografujemy. ;) Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Parom, które planują wesele glamour i zaprezentować Wam coś innego niż do tej pory, coś, co dla nas także było trochę wyzwaniem – stylizowaną sesję ślubną w stylu glamour!

Poniższa sesja ślubna w stylu glamour została zaplanowana i przygotowana przez dwie wedding plannerki – Martę i Asię. Dzięki temu, w sesji glamour uczestniczyło naprawdę sporo firm z branży ślubnej – co tam się nie działo! Był nawet bar, kwartet smyczkowy i DJ, co nie jest tak często spotykane na stylizowanych sesjach. ;)

ZDJĘCIA ŚLUBNE GLAMOUR

Do zdjęć ślubnych glamour zapozowała nam śliczna Lucy. Motyw księżniczki, który był tematem tej stylizacji, świetnie pasował do jej urody i osobistego wdzięku, dziewczęcości. Kiedy ktoś mówi „zdjęcia ślubne glamour”, zazwyczaj ma na myśli elegancki wystrój, złoto, biel, pudrowy róż. Właśnie one stanowiły trzon dekoracji na sesji. Zdjęcia stylizacji wykonaliśmy w dwóch odsłonach: dziennej i wieczorowej. Możecie dzięki temu zauważyć, jak różny efekt można uzyskać, w zależności od oświetlenia (co może mieć dla Was duże znaczenie, jeśli jesteście Parą, która planuje ślub w stylu glamour). Która wersja podoba Wam się bardziej? :)

Cieszymy się, że mogliśmy zacząć sezon ślubny 2021 taką współpracą. Dodało nam to trochę sił, by optymistycznie spojrzeć w przyszłość, gdy jeszcze nie wiedzieliśmy, jak dokładnie będą wyglądały obostrzenia w branży oraz czy w ogóle wesela w tym roku ruszą. Mamy nadzieję, że skoro ta sesja ślubna w stylu glamour okazała się taką petardą, nadchodzący sezon ślubny będzie podobny, mimo że zacznie się dla nas o wiele później niż myśleliśmy.

W zanadrzu mamy dla Was jeszcze jedną stylizację z tej sesji, ale o tym za jakiś czas… ;) Tymczasem, zobaczcie nasze efekty w stylu glamour!

Pozowała: Lucy ; Miejsce: Uroczysko Klucz ; Dekoracje i organizacja: JM Wedding Planners ; Suknia ślubna: Mariella ; Biżuteria: KOKONET ; Buty: Ksis Wedding Shoes ; Wizaż: Kasia Tałałaj ; Florystyka: Artemi ; Elementy dekoracyjne: Dekoracje Alex ; Papeteria: Graficzne ; Krzesła: RAJT ; Wielkie kwiaty: Big Flowers by Yuliia Melnichenko-Kokowicz ; Oprawa muzyczna: Centrum Muzyki Marzeń

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments