fotograf na chrzest otwock
22 lipca 2022

Chrzest Tosi – fotograf na chrzest Otwock

FOTOGRAFIA RODZINNA – JAK SPOGLĄDA FOTOGRAF NA CHRZEST ŚWIĘTY?

Poszukiwany fotograf na chrzest? Jesteście parą wymagających klientów, których interesuje doskonała fotografia rodzinna? Szukasz profesjonalnego fotografa, który uwieczni chrzest święty Twojego dziecka? Chrzest zdarza się zazwyczaj raz w życiu – dobry fotograf na chrzest zdaje sobie sprawę, że ceremonii chrztu nie da się powtórzyć, stąd trzeba dać z siebie wszystko, aby sakrament chrztu zaprezentować godnie, jak pierwsze oficjalne spotkanie dziecka z Bogiem.

FOTOGRAF NA CHRZEST OTWOCK

Tego dnia, kiedy byliśmy u Tosi na chrzcie w Otwocku, był tam jeszcze jeden chrzest oraz inny fotograf i co ciekawe, kiedy skończył się chrzest, okazało się, że obie ekipy fotograficzne pojechały do Patio na Wodoktach (w którym byliśmy już kilkukrotnie, m.in. na ślubie humanistycznym Kasi i Michała) i znaleźliśmy się w tym samym miejscu. Tam obsługa imprez poinformowała nas, że są dwie imprezy z okazji chrztu jednocześnie, jednak szybko zorientowaliśmy się, kto ma być gdzie. Najlepsze rozwiązanie, wchodząc na temat sesji, to kiedy sesja rodzinna odbywa się po posiłku – wtedy może zebrać się cała rodzina, aby w dowolnej konfiguracji pozować wspólnie do zdjęć, i tak było u Tosi.

SESJA PLENEROWA W OTWOCKU – INTERESUJĄ WAS SESJE ZDJĘCIOWE?

Jeżeli szukasz usług z zakresu fotografii rodzinnej czy też chcesz uwiecznić sakrament chrztu świętego (Otwock i okolice) to może zainteresować Cię nasza oferta zdjęć z chrztu świętego. Fotografia chrztu nie jest nam obca, mamy za sobą kilkadziesiąt realizacji i naszą aspiracją jest perfekcyjna fotografia rodzinna. Skontaktuj się z nami, a postaramy się o doskonałą ofertę sesji/reportażu z dnia chrztu.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments