wesele Villa Park Julianna
15 stycznia 2021

Marta i Dimitar – ślub i wesele Dworek Villa Park Julianna

NO TO ZACZYNAMY – PRZED NAMI VILLA PARK JULIANNA

Marta i Dimitar okazali się nieustraszeni w obliczu pandemii i są kolejną Parą Młodą, która zorganizowała niezapomniane przyjęcie weselne, z czego cieszyłby się każdy fotograf ślubny. Piaseczno uraczyło nas idealną, jesienną pogodą na ślub w plenerze. Przywitaliśmy się najpierw z Martą, która kończyła makijaż, w rodzinnym domu, a nieopodal, wraz z najbliższymi, już przebrany i gotowy na swoje święto czekał Dimi, który dla zabicia czasu, odstresowywał się grając w grę na konsoli – w zeszłym roku zauważyliśmy, że coraz częściej zdarza się, że Pan Młody np. ze świadkiem grają w coś, oczekując na informację, że Panna Młoda jest gotowa na first look, czyli do pierwszego spotkania Pary Młodej.

Zakochani ujrzeli się pierwszy raz, w nowych odsłonach, w malowniczym, kameralnym ogrodzie, nad oczkiem wodnym. Zaledwie chwilę spędzili wpatrzeni w siebie, bo na krótką, wspólną sesję zdjęciową szykował się już rudy kot, jeden z kilku puchatych przyjaciół naszej Pary Młodej. Następnie skorzystaliśmy z okazji w tych pięknych okolicznościach przyrody i sfotografowaliśmy wszystkich chętnych do pozowania, była to ostatnia taka szansa, zanim wyruszyliśmy na wesele.

JULIANÓW SALA WESELNA – VILLA JULIANNA

Dziewiętnastowieczny dworek Villa Julianna znajduje się całkiem blisko, w pięknym parku pośród drzew. W miejscu wesela były trzy sale bankietowe – sale weselne doskonałe do eleganckich przyjęć w parku pośród stuletniej architektury.

Jak zapewne domyślacie się, Marta i Dimitar zaprosili również zagranicznych gości, więc mogliśmy być świadkami międzynarodowej imprezy. Całość, co widać na zdjęciach, wyglądała jak z amerykańskich filmów – w ogrodzie Villa Julianna mogliśmy zobaczyć piękną, kolistą altanę oraz rzędy białych krzeseł, zatopione w bujnej zieleni (mimo, że był to już prawie początek jesieni!). Goście weselni poczują się w parku pośród kwitnących krzewów i drzew jak u siebie.

VILLA PARK JULIANNA: WESELE, SESJA, PLENER

Wzruszył nas fakt, że pomimo że Dimi nie mówi po polsku, świetnie poradził sobie ze słowami przysięgi w naszym ojczystych języku. Po tym, gdy młodzi powiedzieli sobie „tak”, zaczęły się gratulacje, podczas których każdy mógł cieszyć się szampanem i poczęstunkiem. Potem jeszcze wspólne zdjęcie i tradycyjne polskie przywitanie chlebem i solą i już można zająć miejsce na sali i rozpocząć wesele. Villa Park Julianna znamy już bardzo dobrze, byliśmy tam jako fotografowie ślubni do tej pory przynajmniej trzy razy. Zawsze z lubością przyglądamy się temu jasnemu, oszklonemu wnętrzu oraz sali kominkowej, skąpanej w złotym świetle ognia. Fotograf ślubny, szczególnie dysponujący dodatkowym oświetleniem w postaci lamp na statywach, tak jak my, świetnie poradzi sobie z uwiecznieniem rozentuzjazmowanych gości, szalejących na parkiecie. Tak też Marta i Dimitar po pełnym wzruszeń pierwszym tańcu zaprosili gości do tańca.

Wystrój sali weselnej prezentował się znakomicie, sala weselna Villa Park Julianna jest zdecydowanie elegancką salą bankietową. Właściciele Villi Park Julianna zadbali o każdy detal wystroju sali, stąd niedziwne, że ta piękna sala weselna gości często wiele dużych przyjęć weselnych – liczba gości weselnych to maksymalnie 200 osób, ale można dobić nawet do 300 (organizacja przyjęć weselnych w plenerze wymaga dobrej pogody!).

FOTOGRAF ŚLUBNY PIASECZNO

Serdecznie wspominamy ten czas, którym podzielili się z nami Marta i Dimi. Będziemy szczególnie pamiętali wspólny plener nocny, kiedy oświetlani jedynie przez nocne lampki, przechadzaliśmy się pośród alejek i altan na terenie Villa Parku. Pośród znanych nam eleganckich sal weselnych, dworek Villa Julianna wyróżnia się organizacją wesel ze swoją naprawdę elegancką salą balową i mimo wszystko możliwości różnorodnego wystroju sali, dostosowanego do wymagań Pary Młodej – trudno o piękniejsze miejsce, a jako fotografowie ślubni znamy przecież mnóstwo sal weselnych!

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments