rodzinna sesja świąteczna legionowo
22 stycznia 2021

Rodzinna sesja świąteczna

RODZINNA SESJA ŚWIĄTECZNA

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy z najbliższymi. Rodzinna celebracja tego wydarzenia, prócz oczywiście Wigilii, obejmuje wspólne pieczenie pierniczków, przygotowywanie własnoręcznie ozdób choinkowych, słuchanie kolęd i Last Christmas – po prostu bycie razem!

SESJA ŚWIĄTECZNA LEGIONOWO

Rodzinna sesja świąteczna lifestyle ma za zadanie uchwycić właśnie to wszystko, Waszą rodzinę taką, jaka jest – spontanicznie, „w akcji”, bez wielkiego pozowania. Sesja świąteczna w studio, z rekwizytami też może być naturalna, ale nie jest to tak proste do osiągnięcia, jak wtedy, gdy jesteście u siebie! Dlatego chcemy zachęcić Was do zaproszenia nas, fotografów, do swojego domu w tym pięknym okresie, gdzie mogą powstać naprawdę niebanalne, bo zupełnie Wasze, czułe kadry. ;) Jeśli taka wizja do Was przemawia – skontaktujcie się z nami w sprawie sesji świątecznej w Legionowie i okolicach.

SESJA ŚWIĄTECZNA RADZYMIN

Ula i jej rodzinka także pomyśleli, że dobrym pomysłem jest taka lifestylowa sesja świąteczna. Radzymin jest nam dobrze znany, fotografowaliśmy tam już kilkukrotnie, zaś w bardzo bliskiej okolicy domu naszych świątecznych modeli, Marta mieszkała w dzieciństwie! :) Tym bardziej ucieszyliśmy się, że znowu odwiedzimy to sąsiedztwo. Gdy dojechaliśmy na miejsce, przywitała nas Ula, Darek, Lena, Adaś i Ciapek. Rodzinka zadbała o świąteczne przystrojenie domu – klimat Bożego Narodzenia dało się dostrzec i wyczuć wszędzie dookoła! :) Sesja świąteczna rozpoczęła się od odpakowywanie prezentów pod choinką, następnie wygłupy na kanapie, wspólne rodzinne ujęcia wśród migoczących lampek, na udekorowanych schodach, kończąc na łóżku w sypialni. Oprócz zdjęć całej rodziny, nie zabrakło też ujęć portretowych Leny i Adasia. Zawsze na sesjach rodzinnych chcemy, by dzieci czuły się tak swobodnie, jak tylko to możliwe. Dlatego pozwalamy im uruchomić swoją kreatywność – często okazuje się, że dziecięce pomysły na zdjęcia są tymi najlepszymi! :D Zarówno Lena, jak i Adaś chcieli zdjęć z psem Ciapkiem, który bardzo cierpliwie i wdzięcznie pozował wspólnie z nimi. Każde z rodzeństwa miało też swoją oryginalną koncepcję na zdjęcia – Lena ze świąteczną książką i ozdobami, a Adaś w ruchu, skacząc na kanapie. Mamy nadzieję, że całej rodzinie taka sesja świąteczna na luzie przypadła do gustu! :) Zobaczcie sami poniżej, co udało nam się stworzyć.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments