rodzinna sesja roczkowa warszawa
8 września 2022

Sesja roczkowa w plenerze Warszawa – Weronika, Basia i Łukasz

Pierwszy rok z dzieckiem przypomina przejazd rollercoasterem – nim zorientujesz się, co się dzieje, już się kończy. To bodaj najintensywniejsze doświadczenie, jakie mamy za sobą, bo pomimo tego, że dziecko głównie śpi, to te momenty, kiedy jest z nami, wymagają od nas całkowitej uwagi. W tych codziennych obowiązkach zapominamy, że dziecko jest cudem, a czas, który z nim spędzamy jest darem. I trzeba to uczcić.

Nadchodzą pierwsze urodziny i jest to najlepszy moment, aby uwiecznić na zdjęciach sesyjnych uwieńczenie tych wspólnych chwil spędzonych w codziennym zgiełku, pośród stert pieluch, pudełek po mleku modyfikowanym i stosach zabawek. Nic, co kupimy dziecku, nie zastąpi mu naszej uwagi i miłości, a rodzinna sesja roczkowa jest takim właśnie podarunkiem miłości i uwagi. Pokazujemy tym samym, że pamiętamy o tym, kto jest dla nas najważniejszy i pracujemy na to, aby budować tożsamość naszej pociechy, która kiedyś spojrzy na swoje zdjęcia i będzie wiedziała, że nie wzięła się znikąd, ale za jej powstaniem kryje się historia miłosna i ciepło rodzinnego domu.

SESJA ROCZKOWA W PLENERZE WARSZAWA, LEGIONOWO

Pewnie jesteście ciekawi jak wygląda urodzinowa sesja na roczek w plenerze– otóż jest to zupełnie nieskomplikowane – spotykamy się z Wami we wspólnie wybranym miejscu np. w parku czy nad wodą i tam „piknikujemy”. W zasadzie nie trzeba nic pozować, wystarczy cieszyć się swoim towarzystwem, a my utrwalimy na zdjęciach najbardziej czułe i wyjątkowe momenty tego wspólnego odpoczynku.

Basia i Łukasz z poniższych zdjęć zdecydowali się na taką rodzinną sesję roczkową w plenerze dla swojej córeczki Weroniki. Spotkaliśmy się z nimi w Parku Bródnowskim – miejscu, nieopodal którego mieszkają i które dobrze je znają z rodzinnych spacerów. To była wyjątkowa sesja zdjęciowa.

RODZINNA URODZINOWA SESJA NA ROCZEK

Tak zwane sesje lifestyle, także z okazji roczku, mają swój niepowtarzalny nastrój, który znamy już także trochę z reportażów ślubnych, jednak różnią się one tempem i atmosferą. Zamiast pośpiechu, jesteśmy zanurzeni w klimacie odprężenia i relaksu. Może się wydawać osobom wahającym się, czy zdecydować się na rodzinną sesję z okazji roczku, że nic ciekawego nie może być w rutynowej, a nawet nudnej codzienności. Nic bardziej mylnego! Czas szybko mija, a to co teraz wydaje nam się zwykłe, już niedługo zacznie wzbudzać w nas nostalgię i serdeczny uśmiech.

Wróćmy jednak na łono przyrody – wyjście do zoo? Wypad na lody lub gofry? Zdjęcia w cieniach drzew czy bawiąc się w fontannach wody? Wspólny spacer czy siedzenie na kocu? Przytulasy czy gra w w ulubioną grę? To Wy decydujecie, co najbardziej chcielibyście robić razem i, co za tym idzie, zatrzymać w pamięci poprzez wspólne fotografie na sesji z okazji roczku. Rodzinna roczkowa sesja w plenerze, czy też w mieszkaniu, to moment podsumowań i wspominania tego pierwszego wspólnego roku razem i pierwszych urodzin dziecka, a także czas na zasłużony odpoczynek.

SESJA Z OKAZJI ROCZKU WARSZAWA, LEGIONOWO

Zachęcamy Was do uwiecznienia tych wyjątkowych chwil na sesji zdjęciowej roczkowej! Urodzinowa sesja w plenerze to idealny sposób, by oddać atmosferę Waszej codzienności, radość z obecności Waszego dziecka oraz miłość, która Was łączy jako rodzina. Wspólnie możemy stworzyć niezapomniane i pełne emocji zdjęcia, które będą piękną pamiątką dla dziecka oraz pamiątką dla rodziców na przyszłość.

Jeśli jesteście zainteresowani rodzinną sesją dla malucha w Warszawie, Legionowie i okolicach i szukacie fotografa dziecięcego do zrobienia sesji zdjęciowej roczkowej, sprawdźcie naszą ofertę na sesje rodzinne, wybierzcie swój pakiet sesji roczkowej i skontaktujcie się z nami już dziś! Razem wybierzemy idealne miejsce, stylizacje sesyjne i pomysły na sesję, tak aby odzwierciedlić Waszą wyjątkową relację i zachwycić Was efektami. Niech to będzie wyjątkowy prezent miłości i uwagi dla Waszego dziecka, który na zawsze zostanie zapisany na pięknych fotografiach!

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments