sesja ślubna powsin warszawa
27 maja 2020

Iga i Mateusz – sesja ślubna w Powsinie

SESJA ŚLUBNA W POWSINIE

Sezon plenerów ślubnych w tym roku rozpoczęliśmy w maju sesją ślubną Igi i Mateusza. Ogród Botaniczny w Powsinie pod Warszawą powitał nas dość chłodno – jednak mimo ogólnego zachmurzenia, udało nam się złapać też nieśmiałe promienie słońca, które pojawiły się pod sam koniec naszej sesji zdjęciowej. :) Niestety oranżeria, która przez wielu fotografów ślubnych jest uznawana za jedno z lepszych miejsc do sesji zdjęciowej w Powsinie (szczególnie przy niepogodzie), była zamknięta z powodu koronawirusa. Jednak i tak wypatrzyliśmy inne świetne lokacje na terenie ogrodu, stanowiące piękne tło do romantycznych ujęć naszej Pary Młodej. :)

PLENER ŚLUBNY WIOSNĄ

Wyjątkowość wiosennych plenerów ślubnych przejawia się w obecności wszystkich kolorowo kwitnących drzew, krzewów i kwiatów. Podczas wyboru miejsca do sesji plenerowej, było dla nas oczywiste, że spotkamy je właśnie tu, w Powsinie. Jak widać niżej – nie pomyliliśmy się. ;)

sesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna powsin warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawasesja ślubna w powsinie warszawa

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments