zdjęcia rodzinne w plenerze warszawa
4 czerwca 2020

Ola, Łukasz i Julka – zdjęcia rodzinne w plenerze Warszawa

ZDJĘCIA RODZINNE W PLENERZE

Ola i Łukasz zarezerwowali nas na swój ślub, który miał mieć miejsce w czerwcu 2020. W związku z sytuacją w kraju, wesele postanowili przełożyć na przyszły rok, ale za to wybrali się to nas ostatnio na sesję rodzinną ze swoją córką Julią.

ZDJĘCIA RODZINNE WARSZAWA

By stworzyć ich zdjęcia rodzinne, udaliśmy się w okolice Warszawy, nad Zalew Zegrzyński w okoliczne łąki i lasy. :) Ta sesja rodzinna była bardzo luźna, spontaniczna i naturalna. Mała Julka wesoło hasała pośród wysokich traw, wciągając do wspólnej zabawy rodziców. Nie zabrakło również ujęć samych Oli i Łukasza, bo sesja ta w zasadzie miała być również ich sesją narzeczeńską. :)

zdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne w plenerzezdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne w plenerzezdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne w plenerzezdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne w plenerzezdjęcia rodzinne w plenerzezdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawazdjęcia rodzinne warszawa

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments