fotografia chrztu warszawa
7 sierpnia 2020

Chrzest Borysa – fotografia chrztu Warszawa i okolice

Ze względu na koronawirusa i odwołania oraz przełożenia terminów, w lipcu nie mieliśmy ani jednego ślubu. Nie oznacza to jednak, że nic w tym czasie się nie działo i nic nie robiliśmy. Wręcz przeciwnie! Zeszły miesiąc obfitował w sesje rodzinne, narzeczeńskie, a także chrzty. Jedną z takich uroczystości był chrzest Borysa.

FOTOGRAFIA CHRZTU WARSZAWA I OKOLICE

Rodzice małego Borysa poprosili nas o fotografie z chrztu świętego podczas mszy oraz o zdjęcia grupowe z rodziną po ceremonii. Tym razem fotografowaliśmy chrzest prawie że w domu, bo w Serocku pod Warszawą. :) Jest to kościół dobrze nam znany, nie jest to pierwsza sfotografowana tutaj uroczystość (prócz słynnego ślubu państwa Lewandowskich, odbyło się tam też kilka ślubów naszych Par Młodych, np. ślub Karoliny i Artura). Z ciekawostek, warto też wiedzieć, że kościół jest naprawdę stary i zabytkowy – został wybudowany w XVI-tym wieku!

Chrzty odbywające się w trakcie niedzielnej mszy świętej zawsze są dla nas szczególne – wymagają wyjątkowej dyskrecji i taktu, ze względu na fakt, że w kościele przebywają nie tylko rodzice z dzieckiem, rodzice chrzestni oraz bliscy, a również „zwykli” parafianie. :) Coraz częściej także tą ważną ceremonię fotografujemy we dwoje, dzięki temu mamy ujęcia z różnych perspektyw, co przydaje się zwłaszcza na niedzielnych mszach. Jeśli więc szukacie fotografa na chrzest w Warszawie lub okolicach – dajcie nam znać!

A tymczasem powróćmy do tego konkretnego reportażu i obejrzyjcie zdjęcia z chrztu Borysa!

fotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawafotografia chrztu warszawa

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments