sesja wieczór panieński
7 września 2020

Sesja – wieczór panieński Magdy

Wieczór panieński to fantastyczne przeżycie dla Panny Młodej oraz jej przyjaciółek, koleżanek, czy sióstr. Czy można pomyśleć lepszą okazję, żeby zintegrować ze sobą najbliższe osoby? Coraz więcej dziewczyn uważa, że połączenie sesjawieczór panieński idealnie ze sobą współgrają, bo to świetny początek udanej zabawy!

SESJA – WIECZÓR PANIEŃSKI WARSZAWA

Tym razem wybraliśmy się na sesję panieńską do Ogrodu Saskiego w Warszawie. Mimo tłumu ludzi w parku w tą słoneczną sobotę, bez problemu znaleźliśmy odpowiednie, pozbawione przechodniów i malownicze miejsca na zdjęcia z wieczoru panieńskiego, gdzie nasze bohaterki z Panną Młodą Magdą na czele, pozowały jakby miały to we krwi! Do dyspozycji miały przygotowane przez nas rekwizyty, przyniosły ze sobą także balony oraz pistolety na bańki mydlane, z którymi spotkaliśmy się po raz pierwszy na tej właśnie sesji. Wieczór panieński z naszej perspektywy najlepiej zacząć trochę przed zachodem słońca, gdy złote światło pięknie podkreśla urodę uczestniczek.

Wiele Panien Młodych często mówi nam wprost, że boi się zdjęć, czy myśli, że jest niefotogeniczna. Bez obaw! Nie ma to jak profesjonalna sesja. Wieczór panieński zaś, to doskonała sposobność nie tylko, by bawić się w gronie znajomych – na łonie przyrody, w apartamencie, czy ekskluzywnym lokalu, ale też by ośmielić się przed aparatem przed ślubem i pokazać z najlepszej strony (może zdjęcie portretowe na fejsika? ;))! A poniżej przedstawiamy Wam Magdę i jej świtę! ;)

sesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieński

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments