wesele oczyszczalnia miejsce
22 stycznia 2024

Maja i Tomek – Slow Wesele Oczyszczalnia Miejsce (Stodoła Wszystkich Świętych)

W gorący sierpniowy dzień, Maja i Tomek zdecydowali się na uczczenie swojej miłości i wzięcie ślubu w plenerze w środku tygodnia, tuż po długim weekendzie. Ich wyjątkowe „tak” zabrzmiało w magicznym otoczeniu Oczyszczalni Miejsce, pełnej zieleni, dawniej znanej jako Stodoła Wszystkich Świętych, pod Warszawą. To nie była tylko ceremonia i wesele plenerowe – to była podróż w świat slow wedding, gdzie czas płynął z gracją i każda chwila była świętem.

Wesele Oczyszczalnia Miejsce: przestrzeń z duszą w otoczeniu natury

Oczyszczalnia Miejsce to nie tylko sala weselna, to przestrzeń z duszą, stworzona w stylu minimalistycznym, w szacunku do otaczającej nas przyrody. Dawniej Stodoła Wszystkich Świętych, obecnie miejsce magicznego ślubu i slow wedding Mai i Tomka, to oaza zieleni i harmonii. Budynek Oczyszczalni, wkomponowany w otoczenie natury, tworzy niepowtarzalny klimat.

W środku Oczyszczalni panowała atmosfera rustykalnego uroku, a wysokie okna i znajdująca się tuż obok szklarnia z poliwęglanu, który ma za zadanie wpuszczać do środka jak najwięcej światła, dodawały miejscu wyjątkowego charakteru. To właśnie tutaj Maja i Tomek postanowili przyrzekać sobie miłość.

Ślub plenerowy nad stawem na pomoście

Plenerowe śluby w miejscu otoczonym naturą to nasze ulubione uroczystości! Młoda Para pobrała się na pomoście nad malowniczym stawem i tu złożyła sobie przysięgę miłości. Idylliczne otoczenie, tworzyło scenerię jak z bajki. Ceremonia ślubu plenerowego była nie tylko związkiem dwojga serc, ale również połączeniem z otaczającą przyrodą.

Slow Wedding: inny poziom wesel

Maja i Tomek postanowili, że ich przyjęcie w otoczeniu natury będzie odzwierciedleniem ich spokojnego, zbliżonego do przyrody stylu życia. Wybrali przyjęcie w nietypowym miejscu, a zamiast tradycyjnych tańców na parkiecie, na gości czekał mini koncert muzyki na żywo, wykonywanej na smyczkowym, elektrycznym instrumencie. Rytm slow wedding i zielone wesele na świeżym powietrzu, sprawiły, że każdy mógł naprawdę zanurzyć się w chwilach relaksu, słuchając subtelnej muzyki, podziwiając przyrodę dookoła i czerpiąc radość z obecności bliskich.

Podsumowanie: wesele Oczyszczalnia Miejsce w stylu slow wedding

Sierpniowe ślubne marzenie Mai i Tomka, którzy wybrali Oczyszczalnię, to nie tylko ceremonia i przyjęcie. To podróż w świat slow wedding, gdzie każda chwila ma znaczenie, a harmonia z otoczeniem tworzy magiczną atmosferę.

Jeśli marzysz o plenerowym ślubie i rustykalnym weselu na luzie, które odzwierciedlą spokój, naturę i Waszą indywidualność, Oczyszczalnia to przestrzeń stworzona dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci stworzyć w tym miejscu na wesele wyjątkową historię Waszego ślubu i wesela, która będzie odzwierciedleniem Waszego wyjątkowego stylu życia. Wesele Oczyszczalnia Miejsce – czas na slow wedding!

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments