slub wesele nad jeziorem olsztyn
5 lutego 2024

Marta i Kuba – ślub plenerowy i wesele nad jeziorem Olsztyn

W ciepły wrześniowy dzień, czekała nas niezwykła ceremonia: ślub plenerowy i wesele nad jeziorem Marty i Kuby. Młoda Para postanowiła uczynić ten dzień wyjątkowym, wybierając idealne miejsce na wesele – Przystanek Zatoka pod Olsztynem, działający jako hotel restauracja, nad malowniczym Jeziorem Wulpińskim (nie jest to może największa sala weselna w jakiej byliśmy, ale zarówno atrakcje weselne, jak i menu weselne, wraz z dekoracjami sali, zdecydowanie dawały radę). Tu, w otoczeniu przyrody (praktycznie prywatna plaża) i bliskości wód jeziora (sala weselna położona nad jeziorem), organizacja ślubu i wesela w plenerze to musiała być czysta przyjemność! Czyż to nie jest wyjątkowe miejsce na wesele w stylu slow i ślub nad jeziorem?

Sposób na niekonwencjonalny ślub – Czy w obiektach weselnych nad jeziorem można zorganizować ceremonię zaślubin?

Marta i Kuba zdecydowali się na ceremonię cywilną na pomoście nad jeziorem, tuż obok sali – obiekty weselne nad jeziorem cechuje magiczna atmosfera, szczególnie gdy słońce dopisze. Widok na jezioro stanowił naturalną oprawę do powiedzenia sobie „tak”. Po oficjalnej części ceremonii, Para Młoda zaskoczyła swoich gości, wymieniając wzruszające, wcześniej przygotowane przysięgi, co dodatkowo uczyniło tę uroczystość niezapomnianą i wyjątkową.

Ślub nad jeziorem – ślub jak z bajki!

Łzy wzruszenia, śmiech, oklaski gości – to wszystko przeplatało się podczas ślubu nad jeziorem i wymiany przysiąg Marty i Kuby. Ich własne słowa wniosły do ceremonii unikalny, intymny charakter. To była chwila, która utkwi w sercach wszystkich obecnych, a atrakcje weselne czekały na naszych gości tuż po życzeniach na świeżym powietrzu. Liczba gości weselnych była imponująca, zapewne wszyscy dopisali – planowanie ślubu zawsze wiąże się z ryzykiem, że jakiś procent gości nie przyjdzie, zatem organizacja wesela wymaga od nas, abyśmy wzięli na to poprawkę – warto, aby oferta przyjęcia zaproponowana przez salę była pod tym względem elastyczna.

Przygotowania do ślubu również były niezwykłe. Panna Młoda i Pan Młody przygotowywali się oddzielnie w miejscach blisko sali, każde z nich z osobistym towarzystwem. Czułe chwile, dreszcz emocji, uściski najbliższych – wszystko zostało uwiecznione zarówno na zdjęciach, jak i w filmie. Teledysk z całości wydarzenia to wspomnienie, które Para będzie mogła pielęgnować przez lata. Jako dodatek do naszej oferty reportażu ślubnego, nasza oferta weselna zawiera również możliwość nagrania filmów, zarówno teledysku, jak i poszczególnych scen, czy dłuższej całości.

Czy sala restauracyjna na wesele nad jeziorem spełniła oczekiwania?

Wesele od samego początku obfitowało w atrakcje weselne. Pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców i świadków, symboliczne cięcie tortu, migoczące zdjęcia z iskrami, malowniczy mini plener nad jeziorem, oczepiny – to wszystko sprawiło, że Przystanek Zatoka pulsował tego wieczoru życiem. Zdecydowanie było to udane wesele, a zarówno Para Młoda, jak i goście bawili się świetnie!

Dla nietuzinkowych Par Młodych, Przystanek Zatoka to nie tylko sala weselna nad jeziorem. To magiczne miejsce, gdzie marzenia o wyjątkowym ślubie i weselu nad jeziorem stają się rzeczywistością.

Jeśli wyobrażasz sobie swój ślub i wesele na Mazurach, z widokiem jeziora i zachodzącego słońca, to Przystanek Zatoka to hotel na wesele, który spełni Twoje marzenia.

Dlaczego wesele w stylu slow wedding? Czy ślub w plenerze to nie za duże ryzyko? Omówmy przyjęcie ślubne w plenerze.

Często przychodzą do nas Pary Młode na spotkania i martwią się, że ich „ślub jak z bajki” będzie nudny, bo atrakcje weselne nie zdominują czasu, a obiad weselny i tort weselny nie będą czymś wystrzałowym i efektownym. Wesele w stylu slow wedding to świetny czas również na fotografie ślubne – bowiem nie śpieszy nam się i możemy pracować bardziej twórczo – wesele w stylu slow daje nam swobodę artystycznego myślenia. Co do ślubu w plenerze, z naszej perspektywy, decydująca jest tu pora roku i dnia oraz to, czy w razie deszczu, będzie jakieś zadaszenie dla urzędnika i Pary oraz ew. parasolki dla gości, bo jeśli tak, to magiczna atmosfera towarzysząca ceremonii na zewnątrz nie ma sobie równych!

Ślub i wesele w plenerze Marty i Kuby to nie tylko uroczystość, to wrześniowe spełnione marzenie nad jeziorem, gdzie każdy element miał swoje miejsce, a miłość Pary rozkwitała w sercu natury.

Jeśli chcesz stworzyć swoją własną opowieść o miłości i planujesz wesele nad jeziorem, skontaktuj się z nami! Chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowe fotografie ślubne i film.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments