fotografia ciążowa legionowo
9 sierpnia 2021

Fotografia ciążowa Legionowo

W maju mieliśmy okazję wykonać dość niecodzienną sesję ciążową. Fotografia ciążowa bowiem zazwyczaj kojarzy się ze zdjęciami przyszłej mamy samej oraz ewentualnie z partnerem i dziećmi. Iga i Mateusz oraz Paulina i Kamil postanowili jednak umówić się z nami na wspólną sesję ciążową. W sumie, nic dziwnego – dwie przyjaciółki jednocześnie w ciąży, w brzuchu obu dziewczynki – Rozalia i Marysia, a więc potencjalnie kolejne pokolenia przyjaciółek – to sytuacja dość niecodzienna! :)

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA LEGIONOWO

Za tło do zdjęć posłużyły nam krajobrazy Serocka i Zalewu Zegrzyńskiego. Iga i Mateusz oraz Paulina i Kamil pozowali oddzielnie i wspólnie, tworząc pamiątkę dla siebie i swoich przyszłych córek. Miłość, radość z oczekiwania na nowego członka rodziny to cechy, które powinna posiadać każda fotografia ciążowa. Mamy nadzieję, że w tym przypadku udało się nam je pokazać!

Dodatkowo Iga i Mateusz wrócili do nas już po raz kolejny (po reportażu ślubnym i sesji ślubnej w Powsinie), a już niedługo (bo zapomnieliśmy powiedzieć, że mała Rozalka z brzucha Igi jest już na świecie! :D) będziemy uczestniczyć także w chrzcie ich córki. To dla nas największe wyróżnienie, gdy możemy tworzyć dla „stałych klientów” takie wspomnienia na całe życie i poszerzać ich rodzinną kronikę zdjęć!

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments