sesja boho rodzinna warszawa
9 marca 2023

Ewa, Damian, Antoni – sesja boho rodzinna

Czy sesja rodzinna w stylu rustykalnym boho jest dla Was? Wiele rodzin zadaje sobie to pytanie, gdy szuka fotografa do sesji rodzinnej. Jeśli lubicie naturalne ujęcia, nie czujecie się dobrze, gdy ktoś Was ustawia do zdjęć, a także chcecie pokazać na rodzinnych ujęciach Waszą relację, bliskość – sesja boho rodzinna sprawdzi się doskonale!

SESJA RODZINNA W STYLU BOHO – WARSZAWA I OKOLICE

Może to być zarówno sesja noworodkowa, jak i sesja niemowlęca, czy sesja ze starszakiem. Styl rustykalny boho sprawdza się także przy sesjach ciążowych. Boho sesje można wykonać w naszym studio fotograficznym w okolicach Legionowa pod Warszawą, które jest urządzone właśnie w tym stylu. Znajdziecie tutaj trawy pampasowe, makramę, rattanowe meble, itp. Jeśli macie mieszkanie w klimacie boho, czy rustykalnym, sesja domowa także będzie dobrym pomysłem.

RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA W KLIMACIE BOHO DLA EWY, DAMIANA I ANTONIEGO

Ewa nie zdecydowała się wcześniej na sesję ciążową ani sesję noworodkową w pierwszych dniach życia Antoniego z powodów zdrowotnych, jednak w lutym Antoni kończył już pół roku, dlatego uznała, że jest to najwyższa pora na sesję rodzinną! Na studyjną sesję boho umówiliśmy się więc szybko i sprawnie! Jak okazało się w dniu sesji, ta przemiła rodzinka jechała do nas aż z Mokotowa w Warszawie. Jak wygląda sesja boho rodzinna – czytajcie dalej!

Z Antonim i jego rodzicami pracowało się wyśmienicie! Chłopak był bardzo zainteresowany aparatem i panią fotograf, więc często patrzył w obiektyw. Miał też dobry humor tego dnia, dzięki czemu na zdjęciach uwieczniliśmy dużo spontanicznych uśmiechów. Dlatego pamiętajcie, by przychodząc na sesję rodzinną, umówić się z fotografem w takich godzinach, by Wasze dziecko było wyspane i najedzone (przynajmniej potencjalnie, bo wiadomo, że małego człowieka ciężko przewidzieć). ;)

Na sesji boho rodzinnej staramy się zrobić zarówno zdjęcia wspólne z obojgiem rodziców, jak i zdjęcia samego dziecka, a także z każdym z rodziców oddzielnie. Dzięki temu można uzyskać jeszcze więcej różnorodnych boho ujęć. Sesja rodzinna w stylu boho to także czas wspólnych zabaw, przytulasów, łaskotania i wielu czułości. ;) Naturalne zdjęcia rodzinne w studio powstają w takiej atmosferze praktycznie same, a sesja w boho stylu jest też wtedy wspaniałą przygodą. Poza pięknymi zdjęciami, które możecie umieścić w rodzinnym albumie, dostajecie także kolejne wspólne wyjątkowe przeżycia!

SESJA BOHO RODZINNA

Efekty rodzinnej sesji boho dla Ewy, Damiana i Antoniego w naszym studio możecie zobaczyć poniżej. Jeśli chcielibyście otrzymać równie niepowtarzalną pamiątkę w postaci zdjęć rodzinnych z sesji boho, skontaktujcie się z nami!

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments