fotograf na ślub Warszawa
23 sierpnia 2016

Karolina i Łukasz || fotograf na ślub cywilny Warszawa

Karolina i Łukasz zdecydowali się na ślub cywilny w Pałacu Ślubów w Warszawie na Starym Mieście. Byliśmy tam już kilkukrotnie w roli fotografa. Urzędnik wygłosił uroczystą, ale też zabawną przemowę, po czym nasza Para Młoda wygłosiła słowa przysięgi małżeńskiej.

FOTOGRAF NA ŚLUB CYWILNY WARSZAWA

Przyjęcie weselne miało miejsce w oranżerii w Klubie Sosnowym w Warszawie na Wawrze. Jest to miejsce, gdzie każdy fotograf ślubny będzie zadowolony – dużo zieleni dookoła i ciekawe wnętrze zapewniają możliwości do wykonania ciekawych zdjęć ślubnych! My również z tego skorzystaliśmy i wykonaliśmy fotografie Karolinie i Łukaszowi zarówno podczas toastów, jak i potem podczas szybkiej sesji plenerowej dla nich samych oraz ich rodziny. :)

Ślub: Pałac Ślubów, Warszawa Stare Miasto

Wesele: Klub Sosnowy, Warszawa Wawer

fotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawa

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments