fotograf ślubny warszawa
19 czerwca 2018

Monika i Maciej – ślub i wesele || Fotograf na wesele Warszawa

Upalna pogoda (mimo prognozowanych deszczów i burz), wzruszający first look Pary Młodej, wyluzowany ksiądz, który w kościele pozwalał nam i kamerzystom wchodzić „gdzie tam sobie chcecie, byle młodzi ładną pamiątkę mieli”, świetne wesele na dwóch parkietach z widokiem na Wisłę – to wszystko spotkało nas w dniu ślubu Moniki i Macieja w Warszawie. :)

Najpierw przygotowania – Monika i Maciej szykowali się oddzielnie. Maciej w hotelu w Warszawie, Monika w swoim rodzinnym domu w okolicach Warszawy. Razem z ekipą filmową, udało nam namówić się ich, by first look odbył się w plenerze, w ogrodzie u Moniki. To był strzał w dziesiątkę, bo ich przywitanie wyglądało naprawdę pięknie! Szybka sesja w ogrodzie dla Pary Młodej i ich rodziny, a potem jesteśmy już pod kościołem. :)

FOTOGRAF NA ŚLUB WARSZAWA

Panna Młoda była prowadzona do ołtarza przez swojego tatę. Po wzruszającej mszy jeszcze tylko życzenia i na salę weselną! Wesele miało miejsce w sali Bellisima położonej na prawym brzegu Wisły w Warszawie, w tym samym miejscu co La Playa Music bar. :)

FOTOGRAF NA WESELE WARSZAWA

Tu o zabawę zadbał duet DJów. Mimo małego parkietu, wszyscy bawili się wspaniale. Fotograf ślubny to jednak ma super pracę, było po prostu pięknie – zobaczcie sami. ;)

 

Przygotowania: Halinów, Warszawa

Ślub: Parafia św. Patryka na Gocławiu, Warszawa

Wesele: Sala weselna Bellisima, Warszawa

fotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf na ślub Warszawafotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Legionowofotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotograf ślubny Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawafotografia ślubna Warszawa fotografia ślubna Warszawazdjęcia ślubne Warszawazdjęcia ślubne Warszawazdjęcia ślubne Warszawazdjęcia ślubne Warszawazdjęcia ślubne Warszawazdjęcia ślubne Warszawazdjęcia ślubne Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawafotograf ślub Warszawa dekoracje ślubne Warszawadekoracje ślubne Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawafotograf na wesele Warszawapierwszy taniec ślubny Warszawapierwszy taniec ślubny Warszawapierwszy taniec ślubny Warszawapierwszy taniec ślubny Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawafotograf wesele Warszawa

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments