sesja narzeczeńska w kawiarni
9 maja 2017

Ola i Arek || Sesja narzeczeńska w kawiarni

Sesja narzeczeńska to okazja do poznania swojego fotografa ślubnego, sprawdzenia jak się z nim pracuje, czy nadajecie na tych samych falach. Dzięki takiej sesji fotograf również ma możliwość poznania Waszej historii miłosnej, dzięki czemu w dniu ślubu obie strony czują się zdecydowanie swobodniej w swoim towarzystwie.

Gdzie można zrobić taką sesję narzeczeńską? Może to być zarówno studio fotografa (najmniej „luźna” opcja naszym zdaniem), plener, czy jakieś wnętrze. Najlepiej według nas, gdy sesja narzeczeńska odbywa się jednak w miejscu coś znaczącym dla narzeczonych! Dzięki miłym skojarzeniom, wspomnieniom łatwiej będzie Wam „wczuć się” w klimat i poddać się emocjom. :)

SESJA NARZECZEŃSKA W KAWIARNI

Takie miejsce wybrali właśnie Ola i Arek i zabrali nas na sesję narzeczeńską w kawiarni, w której byli na swojej pierwszej randce. Sentymentalne miejsce oraz zaangażowana, pełna uczuć para narzeczonych to przepis na Czułe Kadry z sesji narzeczeńskiej! ;)

Sesja narzeczeńska w kawiarni to także świetny pomysł, gdy w dniu zdjęć okazuje się, że pogoda nie dopisuje. Trzeba pamiętać, że warto zdobyć przed sesją zgodę właściciela lub menadżera kawiarni na zdjęcia (wystarczy spytać po przyjściu na miejsce zazwyczaj ;)), by nic nie zakłóciło atmosfery sesji narzeczeńskiej.

OSTATNIE WPISY

  Subskrybuj
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments